Dünyada büyük bir zombi salgını olsaydı ne yapardınız?

Ürettiğinden daha az elektrik kullanan bir mekanizma ile üretim sürekli devam edebilir. (mesela matkap ucunu pedale girecek şekilde yaparsın kendisi sürekli döndürür. Ürettiğinden az elektrik tüketirse yeterli olur)
O duruma düşersek daha iyi planlar ortaya çıkar zaten.

Hocam kendi ürettiği elektiriği kullanıyorsa bizim işimize yaramaz ki. Zaten bu imkansız bir şey.

Bir patlama oldu ve insanlar zombiye dönüşmeye başladı. Çin'de oluşan bu patlama Türkiye dahil tüm ülkelere hızlı bir şekilde yayıldı. Zombiler çok zeki. Ayrıca bu virüs her mutasyona uğradığında daha fazla güçleniyor ve bir insan enfekte olduktan sonra geçmişteki olayları ufakta olsa hatırlayabiliyor (Ailesi ve bazı sevdikleri hariç). Ortam The Walking Dead havası. Siz bu durumda ne yaparsınız?

Eki Görüntüle 1120481
Öyle bir salgın olursa yapılacak çok şey var, şimdi saya saya bitirmem mümkün değil. Ayrıca tek kişi olarak değil, ekip olarak yapılması gereken şeyler hepsi.

1630021194429.png

Yavaştan...

Bir patlama oldu ve insanlar zombiye dönüşmeye başladı. Çin'de oluşan bu patlama Türkiye dahil tüm ülkelere hızlı bir şekilde yayıldı. Zombiler çok zeki. Ayrıca bu virüs her mutasyona uğradığında daha fazla güçleniyor ve bir insan enfekte olduktan sonra geçmişteki olayları ufakta olsa hatırlayabiliyor (ailesi ve bazı sevdikleri hariç). Ortam The Walking Dead havası. Siz bu durumda ne yaparsınız?

Eki Görüntüle 1120481

Zombileri ısırıp insan yapardım.

Ölürdük büyük ihtimalle. Herkes yaşayacağını düşünüyor galiba. Yaşarsam Dead Island, L4D2 ve Killing Floor 2'de yaptıklarımı yapardım. ABD gibi bir ülkede yaşayanların yaşama şansı daha büyük olur büyük ihtimalle. Özellikle kırsalda ve taşrada yaşayanlar için.

Yeni konular

Geri
Yukarı