Dünyada kıtlık olsa ne yaparsınız?

Aşırı nüfus, kuraklık.

Kuraklık birlıkte iklim olaylarınıda etkiliycektir ve az derecede yağmur yapcaktır zaten bunu düşünürsek kendi bölgemize gelene kadar diğer bölgeler zaten kurumuş olacak su yetmiycek tarım yapılmıyacagından dolayı ölüm kaçınılmaz olur şimdi bu aşırı nufusla ne ilgisi var anlamadım.

Tabii kurak bir bölgede nasıl tarım yapacaksınız o biraz kafa karıştırır kısacası dediğim gibi son günleriniz kek iyidir yersiniz keki acıkmışım ben neyse bir afiyet çekek.

Kuraklık birlıkte iklim olaylarınıda etkiliycektir ve az derecede yağmur yapcaktır zaten bunu düşünürsek kendi bölgemize gelene kadar diğer bölgeler zaten kurumuş olacak su yetmiycek tarım yapılmıyacagından dolayı ölüm kaçınılmaz olur şimdi bu aşırı nufusla ne ilgisi var anlamadım.
Aşırı nufüs ile artan yemek ihtiyacağını karşılayamama ve üstüne kuraklık olamaz mı?

Aşırı nufüs sayesinde dünyanın kaynakları azalır ve kişi başına daha az yiyecek ve su düşer.

Yeni konular

Geri
Yukarı