Dünyanın En Büyük Hile Dağıtıcısı Yakalandı

[Eki Görüntüle 1430225
Hadi kanıtla dostum, bekliyorum.
Aktif olarak 3 tane blog sayfası olan Toprak Koç, bu bloglar arasında en çok kullanılan Android Oyun Club'ı ayakta tutmak için birçok girişimde bulundu. Bulunduğu girişimlerden bir tanesini nasıl keşfettiğimi anlatayım. Chrome arama motoruna "Toprak Koç yorumlar" yazıldığı zaman sayfanın en alt kısmında ABD Binyıl Dijital Telif Hakkı yasası dolayısıyla 2 arama sonucunun internet ortamından tamamıyla kaldırıldığı yazıyor. Sonuçların kaldırılma sebeplerini öğrenebilmemiz açısından metnin sonuna bir site adresi bırakılmış, lumendatabase.org sitesi. ben de hemen araştırmak için siteyi açtım. Arama kısmına Android Oyun Club yazıp sonucun kaldırılma sebebine baktığımda, Toprak Koç'un Mayıs - Haziran ayları içerisinde bir Rus Minecraft Premium Hesap sitesinin içeriğini çaldığını öğrendim. Hatta 4 Haziran 2022 tarihinde kendisi Google'a şikayet edilmiş. Bu şikayetten ötürü Google, Toprak Koç ile ilgili birkaç arama sonucunu ortadan kaldırmış. Minecraft Premium Hesap satış sitesinin Rus sahipleri, Toprak Koç'a tazminat davası açacağını belirtmiş.
1656087182905.png
1656087204898.png

Yeni konular

Geri
Yukarı