Dünyanın en büyük oyun fuarı E3 2023 iptal edildi

Oyun sektörü hiçbir zaman bitmez fakat oyun geliştiricileri kendi yaptıkları etkinliklerle oyunlarını duyuracak ve etkinlik sayıları sanıyorum ki azalacak ve 5 tane etkinlik bile sayamayacağız bu gidişle.

Benim zamanımda bu tip fuarlar , grafik motorunda fizik motorunda CGI de teknolojide geliştirilen teknikleri sunmak için yapılırdı , Gold Source yani Quake örneğin Quake motoru ya da atıyorum İD TECH ya da Cry Engine ne bileyim Unreal Engine ya da Genişletilmiş Source motoru ya da MT Framework sayısız firma işbu teknolojilerini : tanıtmak için oyunlar çıkarılırdı ve dahi bunların sunumu ona göre yapılırdı .

Amaç burada mimari simülasyon CGI projeler ve benzerleri : işbu skala da çalışma yapanlara fizik ve grafik motorlarını tanıtmak için yapılırdı , örneğin CRYENGİNE ABD tarafından kullanılacaktı askeri simülasyonlar da :

Sonraları çok değil on sene içinde popülizmden batı grubundan küreselci gruptan dolayı dünya aklın hayalin alamayacağı bir biçimde yozlaştı . Eğlence sektöründen mütevellit oldukça fazla gelir elde edebileceğini düşündükleri için olayı turnuvalara böyle saçma fuarlara çevirdiler .

Yani ben de bu yüzden o BATI STK gruplara , YOK LGBT yok KADIN hakçılar yok hayvan seviciler işbu STK muhabbetlerine artık çok gıcık oluyorum , Z Kuşağını çok fazla bozdular .

Ne izlediğin sinemanın televizyonun tadı kaldı , ne bilgisayarda konsolda oynadığın oyunun . Önceden öyle güzel yapımlar olurdu ki örneğin sinemada televizyonda misal örnek mi PERSON OF İNTEREST vakti zamanında bunun için bitti nihayetinde REYTİNG elde etmediği için ve sayısız bir çok böyle şey . Doğrudan doğruya nitelikli ve özgün oldukça da derin ve keyifli içerikler artık silindi gitti her yerden .

Toplum mühendisliğinin en başarılı ve nokta atışı uygulandığı dönem bu Z kuşağı dönemiydi .

Düşünün ki artık önceden iki sunucuya girip keyifli dostluklar eğlenceli vakitler geçirdiğimiz oyun dünyasında daha sunucuda bir dakika vakit geçirmeden kapıyoruz .

Bildiğiniz artık içine göçen bir dünya haline geldi , çok değil herhalde bir on yıla etraf Somali Kenya olacak her yerde bu gidişle hayatlar Güney sudan falan olacak .

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun sektörü hiçbir zaman bitmez fakat oyun geliştiricileri kendi yaptıkları etkinliklerle oyunlarını duyuracak ve etkinlik sayıları sanıyorum ki azalacak ve 5 tane etkinlik bile sayamayacağız bu gidişle.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı