Dünyanın en iyi kadrosu

Messi eski Messi değil. 90 dakikalık maçın 6-7 dakikasına etki ediyor. Takım kötü olunca kendisi de kötü oluyor. Eski Messi olsa ben de koyardım.
Dostum büyük ihtimalle maçlarını takip etmiyorsun. Bu sezon o kadar iyi olmamasına rağmen 31 gol 26 asist gibi bir istatistiğe sahip. Eski Messi yok demek için daha vakit var senin anlayacağın.

Dostum büyük ihtimalle maçlarını takip etmiyorsun. Bu sezon o kadar iyi olmamasına rağmen 31 gol 26 asist gibi bir istatistiğe sahip. Eski Messi yok demek için daha vakit var senin anlayacağın.
Futbolu sadece gol ve asistten ibaret görüyorsun. Kendini biraz geliştir. Osasuna, Granada, Leganes gibi takımlara gol atmakla olmuyor. Şampiyonlar liginde gördük, sahada nal topladı. Takımı iyi olmayınca kendisi de yok olan bir futbolcu. Karşısına güçlü rakip Bayern gelince duvara toslar gibi tosladı. Bu işler Granada'ya hat trick yapmakla olmuyor. Geçen sene Roma maçında yok olmuştu. Hadi sen 31 gol atan Messi'yi koy kadrona :D .

Futbolu sadece gol ve asistten ibaret görüyorsun. Kendini biraz geliştir. Osasuna, Granada, Leganes gibi takımlara gol atmakla olmuyor. Şampiyonlar liginde gördük, sahada nal topladı. Takımı iyi olmayınca kendisi de yok olan bir futbolcu. Karşısına güçlü rakip Bayern gelince duvara toslar gibi tosladı. Bu işler Granada'ya hat trick yapmakla olmuyor. Geçen sene Roma maçında yok olmuştu. Hadi sen 31 gol atan Messi'yi koy kadrona :D .
Messi'nin en çok gol attığı takımlar arasında (top 5) saydıklarından hiçbiri yok biliyor musun?😂 Araştırmanı biraz daha sağlam yapmanı öneririm. Futbolu gol ve asistten ibaret görmüyorum. Eski Messi yok dedin ben de istatistik paylaştım o kadar. Takım kötü ise, her seferinde Messi'den medet umuyorlarsa adam ne yapsın. Her zaman magic yapamaz ya sonuçta. Evet son Ballon d'Or'un sahibi Messi'yi koyuyorum kadroma. Bir kere maçını 90 dakika izlemeni tavsiye ederim. Son 4 yıldır neredeyse hiçbir maçını kaçırmayarak.😉

Messi'nin en çok gol attığı takımlar arasında (top 5) saydıklarından hiçbiri yok biliyor musun?😂 Araştırmanı biraz daha sağlam yapmanı öneririm. Futbolu gol ve asistten ibaret görmüyorum. Eski Messi yok dedin ben de istatistik paylaştım o kadar. Takım kötü ise, her seferinde Messi'den medet umuyorlarsa adam ne yapsın. Her zaman magic yapamaz ya sonuçta. Evet son Ballon d'Or'un sahibi Messi'yi koyuyorum kadroma. Bir kere maçını 90 dakika izlemeni tavsiye ederim. Son 4 yıldır neredeyse hiçbir maçını kaçırmayarak.😉
Eski Messi yok diyoruz. Adam top 5 diyerek tüm kariyeri örnek veriyor. Haklı çıkmaya çalışmak için konudan konuya atlıyor. Cahilsen cahilim de bilelim, ona göre davranalım sana. ŞL'de başarı en son 2014'de gelmiş. Ek olarak takımın iyiliği, kötülüğü farketmeden tek başına kaç ŞL kupası kazanmış Ronaldo git bak. Burda fanboy'luk yapma. Şimdi git bir 4 sene daha izle. Belki 2 tane La Liga kupası görürsün. Ama daha çok ŞL'de Messi'nin sahadan silindiğini görürsün. Bu arada Messi 15 senede takımıyla 5 ŞL kupası alabilirken, Ronaldo takım yardımı olmadan tek başına 5 ŞL kupası aldı. Bu anlattıklarımı duvara anlatsam en azından anlar. Hadi sana bay bay.

Sen burada Ronaldo'yu nereden çıkardın. Sanırım arkadaş CR7 fanboyu 😆😆. Konumuz Messi ve anladım ki senin gibi insanlarla futbol konuşulmaz. Daha fazla zamanımı boşa harcamadan şunları bırakıyorum hadi iyi geceler.
2e4748477af646bf92f2d1797a4deebf.jpg
depophotos_16580422_16_9_1575355872.jpg

Sen burada Ronaldo'yu nereden çıkardın. Sanırım arkadaş CR7 fanboyu çıktı 😆😆. Konumuz Messi ve anladım ki senin gibi insanlarla futbol konuşulmaz. Daha fazla zamanımı boşa harcamadan şunları bırakıyorum hadi iyi geceler.
Bir futbolcunun kazandığı başarıları kendi kazanmış gibi övünerek atmak. Allahım böyle bir ezikliği asla yaşatma bana.

Bir futbolcunun kazandığı başarıları kendi kazanmış gibi övünerek atmak. Allah'ım böyle bir ezikliği asla yaşatma bana.
Yazmayacaktım ama dayanamadım. Adamın daha geçen yıl aldığı prestijli ödülleri attım ve gelmiş diyorsun ki " Bir futbolcunun kazandığı başarıları kendi kazanmış gibi övünerek atmak." İnan hala gülüyorum kardeşim şu acizliğine. Normalde inançlı biri olmadığım için senin gibi dua etmiyorum ama şu an ya sabır çekiyorum.

Bir futbolcunun kazandığı başarıları kendi kazanmış gibi övünerek atmak. Allahım böyle bir ezikliği asla yaşatma bana.
Hocam burada herhangi bir başarıları kendi kazanmış gibi anlatmamış, sadece Messi'nin kazandığı ödülleri koymuş. Kendi fikri bu ve böyle anlatmış. Eğer böyle düşünmüyorsanız fikrinizi yazın, dalga geçmek pek bir işe yaramaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı