Dünyanın en iyi oyunu Witcher 3'tür (!)

Witcher 3 en iyi oyunlardan biridir demek daha iyi olur bence.

Baya abartılmış bir oyun 40 saat gömdüm ama AC2 ve AC3 oyunlarının hikayesi kadar etkilemedi beni. Aldığım zevki alamadım Witcher'dan.

Dünyanın en iyi oyunu resmi olarak artık the last of Us part 2 artık witcher 3 dünyanın en iyi 2. Oyunu

Daha derin hikayesi yok diye ne zaman dedim?

Benim için dünyanın en iyi oyunu. Bir de vizyon sahibi insanlar için.

Vizyon sahibi hahahahaha komikmiş. Sizin "vizyonunuz" dandik hikayeler, olmayan karakter derinlikleri ise bayağı iyi bir vizyonunuz(!) varmış. Sizin için dünyanın en iyi oyunu olabilir ama bir başkası için dandik hikayesinden dolayı ilk 10'a bile giremez.
Daha derin hikayesi yok diye ne zaman dedim?

Siz dediniz en derin işlenmiş karakter Arthur Morgan diye? Şu an sırf altta kalmamak için cevap yazıyorsunuz ya da anlama kıtlığınız var. Ben sizin kötü gördüğünüz yanların da pek kötü olmadığını anlattım bu yüzden de balon değil dedim. Umarım anlamışsınızdır.

Bana göre değil, ama size göre öyleyse saygı duyarım.

Aslında benim de Witcher'la aram yok bir iki kere Witcher 3 oynamayı denemiştim ama sarmıyor büyük çoğunluk beğenmiş oyunu, puanları da iyi sizin de dediğiniz gibi saygı duyarım

Benim için dünyanın en iyi oyunu. Bir de vizyon sahibi insanlar için.

Size göreyse saygı duyacaktım ama vizyon sahibi insanlar için dediğinizde güldüm.
Sanırım oyuncuların büyük bir kısmının tüm zamanların en iyi oyunu olarak bahsettiği oyundan haberiniz yok.
OOT bir devrimdir, başyapıttır, oynadığın bütün oyunlara bölüm dizaynı nasıl yapılır öğreten oyundur. Mekaniksel anlamda günümüz oyunlarıyla yarışır derecede çeşitlilik sunar. Hikayesi, karekterleri, atmosferi ve müzikleri bugün çıksa GOTY alacak düzeydedir. Bunu açıkladım ki aldığı puan'a şaşırma. Bu oyun hiçbir zaman eskimeyip günümüz kalitesinde kalmaya devam ediyor. Bu yüzden oyuncuların çoğu için tüm zamanların en iyi oyunudur.

Bu oyundan bahsedildiğini daha önce duymuştum ama nasıl gelmiş geçmiş en iyi oyun olabiliyor onu çözemedim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1999 yılında çıkmış bir oyunun 13 saat sürüyor olması çok ilginç.

Hocam Dunkey açıklamasını objektif bir şekilde yapıp inceliyor bakmak isterseniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…