Dünyanın en zor oyunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eğer birinin kanalı varsa kendi tarzını ortaya koyar. Kimsenin hile yapıp yapmadığını bilemeyiz. Ancak bir kanalı sevmiyorsanız abone olmassanız sorun olmaz. Ancak hem desteklemeyip hemde arkasından bilmeden konuşmak dedikoduya girer. Sonuçta herşeyi kanalın sahibi bilir.

Muratabigf denilen kanalda 400k abone olduğuna inanmak saflıktır cehalettir. En fazla 100.000 takipçisi var diye tahmin ediyorum. Ayrıca murat istese istemesede o kanalda bot olduğu aşikardır. Oğuz Sasi meselesine gelince ben oğuz sasi hakkında bir konu açmıştım ''oğuz sasi gerçekleri'' diye o konuyu biraz okuyun. Oğuz sasi muratla skype ile konuşarak sorunları halletmişlerdir. Ayrıca oğuz sasi muratın hayran kitlesi yüzünden bu kadar kötülendi niye mi ? Çünkü muratın hayran kitlesi oğuz sasi'nin gerek youtube kanalına gerek grubuna gelerek ''murat mı oğuz mu'' diye saçma sapan konular açtılar. Asıl sabreden oğuz sasi abimizdi.... Son olarak şunu ekleyeyim oğuz sasi ilk bakışta alışamassınız. Ancak videoları birazcık takip ettiğinizde olayın ne olduğunu amacının ne olduğunu rahatlıkla kavrayabilirsiniz. Youtube'a genelde oğuz sasi yazıp ilk çıkan şizofren videosunu izleyip bu adam ''salak'' demek önyargıdan başka bir şey değildir. Sizi zorla oğuz sasi'yi takip edin demiyorum ama önyargınızı kırmak hiç fena olmaz.

Ben Murat da bot yoktur demedim. Murat kanalına bot atmadı dedim. Murat'ın öyle psikopat hayranları var ki Murat ilerlesin diye para verip bot atmış olabilirler. Ama Murat kanalına asla bot atmadı. Zaten böyle şeylere zerre kadar para vermez. Adam kanalına adam akıllı çekiliş bile yapmıyor. Bununla beraber Burak Oyunda kanalında bile bot var. Kendileri de zaten açık açık bize bot atılıyor diyorlar. Ama asla kendileri atmıyor. Oğuz Sasi abimize saygımız sonsuz. Murat bu işlere başlamadan zaten videolarını arkadaş çevresinde izleyip birlikte gülüyorduk. Ufak bir tatsızlık oldu fakat sonunda Oğuz Sasi özür diledi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı