Dünyanın Üstü Açık En Hızlı Arabası (Roadster)

Gudermes

Hectopat
Dünyanın Üstü Açık En Hızlı Arabası ( Roadster )
Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse

51325256.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

TÜV (Alman Teknik Denetim ve Belgelendirme kuruluşu) 408,84 km/s maksimum hız rekorunu resmen onayladı. Ehra-Lessien deki (Volkswagen Grubuna aittir) test alanında Anthony Liu (Çinli pilottur) tarafından bu muhteşem rekor gerçekleştirildi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ülkede yıllarca bu sektörü Koç ve Fransızlara bırakırsan Devlet olarak herhangi bir atılım yapmazsan Kuş grubuna gebe kalırsın.. Mesela Sanayi bakanı ne benim oy verdiğim partinin adamı ne de hali hazırda tasvip ettiğim bir kişilik ; yanlız Volkswagen grubuna yaptığı baskıyı sonuna kadar destekliyorum.. Bu ülkede bu grubun pazarı tartışılmaz ve hala bu ülkeye yatırım adına yaptıkları sıfır arkadan dürtmek zorlamak önemli.. Gelelim kendi aracımızı yapma meselesine bu konuda eksikte olsa çok hazırlıklı olduklarını düşünmesem de hükümetin bu tarz çalışmaları mevcut ve yapıyorlar da.. Muhalefete meraklı kişiler yazmadan ben yazayım yapabilirler yapamazlar falan bunlar başka tartışma konusu elbette hiç kimse bir anda olacak demiyor kaldı ki bende sektörden olan biri olarak olayın çok kolay olmadığını zaten biliyorum.. Geç bile kalınmış atılım düşe kalka ilerleyecek mutlaka ama bir an önce de başlanması gerekiyor.. Gözden kaçmaması önemli bir gereklilikte mutlaka sektördeki büyük oyuncuları oyunun içine dahil etmek gerekir. Kendi aracını üreteceksen mutlaka başka oyuncularda sektörde olmalı önündeki örneklere göre en üst seviyeye çıkmanı sağlayacak adımlar bu oyunculardan çıkacaktır...

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı