Düşen Bir Uçakta Olsaydınız

@Jira döktürmüş yine. Veletken insanın aklına her şey geliyor valla :D

Eğer acı hissederek öleceksem direk kafa üstü yere gömülmeyi tercih ederdim sonuçta yaşama ve acıyı hissetme ihtimalim kalmaz, eğer düştüğümde acı çekmeden öleceksem büyük ihtimalle havada süzülmenin keyfini çıkarırdım. Tabi düştüğümüzde bir okyanusun üzerine doğru düşersek çivileme atlardım okyanusa, ayaklarım altta kafam yukarıda.

Bildiğim bütün süreleri okurdum. Öleceğimi düşünerek Allah'tan son kez af dilerdim. Ha birde uçak düşmeye yakın bacaklarımı havaya kaldırırdım. Düşme esnasında çarpmanın etkisiyle kırılma çatlama olmasın, olurda yaşarsak sorun olmasın diye 😄

Atlama imkanım var ise atlarım. Yanımda beni hayatta tutacak hiçbir ekipman olmadığı için beynim olan dışı bir durumla karşılaşır ve bu zaman kadar kullanmadığım vücut fonksiyonlarımı aktive eder. Bu vesile ile süper güçlerimi keşfetmiş olurum. Ardından dünyaya hükmederim. 👍

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı