Düşük bütçe ile eski bilgisayarı canlandırma

omrcetin

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Arkadaşlar kaç senelik bilmediğim eski bilgisayar arka odada duruyor. Bilgilerini vereceğim. Rahat oyun oynamak için ilk ne yapmam gerekiyor. Öyle çok bir özellikte gözüm yok. Rahat ETS 2 oynasam ve Google'da rahat gezinsem yeter. İlk yapmam gereken nedir? En düşük bütçeden. İşte bilgiler:
Ram: 1 GB
Ekran kartı: AMD Radeon HD5450 - 1273 MB
İşlemci: AMD Sempron 140 Processor 2.71 GHz
SSD: Toshiba SEP-2016
64 bit işletim sistemi
Windows 7 Professional

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM'iniz düşük en az 4GB'ye yükseltin. ETS2 eğer online oynamazsanız çok işlemci kullanmıyor. Ekran kartı olarak 2.el HD5670 ve üstü kart alırsan orta ayarlarda rahatlıkla oynarsın. Bütçe belirtmediğiniz için tam kart adı veremiyorum. Anakartınızı söyleyin işlemcide önerebilelim.

RAM'iniz düşük en az 4GB'ye yükseltin. ETS2 eğer online oynamazsanız çok işlemci kullanmıyor. Ekran kartı olarak 2.el HD5670 ve üstü kart alırsan orta ayarlarda rahatlıkla oynarsın. Bütçe belirtmediğiniz için tam kart adı veremiyorum. Anakartınızı söyleyin işlemcide önerebilelim.
500 Mb Ram ile oynanabilir Milyonlarca güzel oyun var . Total War oyunları örnek . Just Cause 2.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı