Düşük Bütçeli Kasa Önerisi

Jagermeister1

Kilopat
Yer
Rivia
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD FX6100 4Ghz / HyperX FURY RAM 2x4GB 1600Mhz / ASUS M5A78L-m LX / Sapphire Radeon R7 370 / 128GB Kingston SSD / 1TB Seagate HDD / Cooler Master TPC 812 CPU Cooler / Everest TITAN CASE
Meslek
Kıyıcı
Merhabalar arkadaşlar geçen yaz ben eski kasama sistem toplamıştım. İ5 4460 GTX950 8GB Ram herneyse eski kasamdan bıktığım için 0 - 300 TL arası fiyatı olan bir kasa alacağım. Ben Zalman Z11 Neo'ya karar vermiştim sizinde bi fikrinizi alayım diye soruyorum Bu arada Zalman Z11 Neo kasayı Amazondan alacağım nerden alayım sizce onları da belirtirseniz çok makbule geçer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cooler Master 650 pure slienco, Dark N10, Aerocool Aero 800, Zaman Z11 Neo, eğer anakart mATX ise Aerocool DS Cube ...
AnlAyacagın çeşit çok. Hoşuna gideni al.

Zalman z3 plus kendim kullanıyorum içerisinde 5 fan yeri var. 4'ü dolu olarak geliyor. 1 ön (mavi ledli), 2 üst, 1 arka. Ama bu aldığın yere göre 2 olabilir tam emin değilim. Kasa gayet güzel penceresi biraz küçük ama idare eder. Bence tam fiyat performans ürünü.

Hepinize Teşekkür Ederim Tek Tek Bakacağım Önerilerinize

Cooler Master Masterbox 5.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…