Düşük Bütçeli Kasa Önerisi

Bullit

Hectopat
Yer
Kadıköy, İstanbul
Merhabalar arkadaşlar geçen yaz ben eski kasama sistem toplamıştım. İ5 4460 GTX950 8GB Ram herneyse eski kasamdan bıktığım için 0 - 300 TL arası fiyatı olan bir kasa alacağım. Ben Zalman Z11 Neo'ya karar vermiştim sizinde bi fikrinizi alayım diye soruyorum :) Bu arada Zalman Z11 Neo kasayı Amazondan alacağım nerden alayım sizce onları da belirtirseniz çok makbule geçer.

Son düzenleyen: Moderatör:

Lactuca

Hectopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Cooler Master 650 pure slienco, Dark N10, Aerocool Aero 800, Zaman Z11 Neo, eğer anakart mATX ise Aerocool DS Cube ...
AnlAyacagın çeşit çok. Hoşuna gideni al.

Mehmet Ali Kaba

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Merhabalar arkadaşlar geçen yaz ben eski kasama sistem toplamıştım. İ5 4460 GTX950 8GB Ram herneyse eski kasamdan bıktığım için 0 - 300 TL arası fiyatı olan bir kasa alacağım. Ben Zalman Z11 Neo'ya karar vermiştim sizinde bi fikrinizi alayım diye soruyorum :) Bu arada Zalman Z11 Neo kasayı Amazondan alacağım nerden alayım sizce onları da belirtirseniz çok makbule geçer.
Zalman z3 plus kendim kullanıyorum içerisinde 5 fan yeri var. 4'ü dolu olarak geliyor. 1 ön (mavi ledli), 2 üst, 1 arka. Ama bu aldığın yere göre 2 olabilir tam emin değilim. Kasa gayet güzel penceresi biraz küçük ama idare eder. Bence tam fiyat performans ürünü. :)

KS
Bullit

Bullit

Hectopat
Yer
Kadıköy, İstanbul
Hepinize Teşekkür Ederim Tek Tek Bakacağım Önerilerinize

M. Samet

Hectopat
Makaleler
1