Düşük Bütçeli Sistem Toplama

ColdPerson

Decapat
Herkese merhabalar, şöyle bir durum var: Bir PC toplamak istiyorum fakat bütçem kısıtlı, elimdeki imkanlar dahilinde önerileriniz bekliyorum.
  • İşlemci maksimum 250-300 TL.
  • Önerdiğiniz işlemci ile uyumlu anakart o da aynı şekilde 250-350 arası olabilir.
  • Ekran kartı için Geforce 1030 düşünüyorum, sizce kaç GB olmalı?
  • Ekstra olarak elimde 250W powersuply var, yeterli olur mu?
RAM için 6 veya 8 GB düşünüyorum, bununla beraber harddisk önerileriniz de benim için önemli. Bir de kasa tip ya da şekli benim için önemli değil, bu konuda tam bilgim yok. Herhangi bir kasaya onereceginiz sistemi kurabilir miyim ya da anakarta uyumlu olmak zorunda mi? (Eğer öyleyse mümkün olan en ucuz kasayı önerin.) Çok teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Total bütçeyi söylemen gerekiyor.
Max. Bütçe 1500 2000 arası diyelim. Bu şartlar altında Șu bilgisayarı mi almalıyım
yoksa bahsi geçen fiyatlarla daha iyi bir sistem kurabilir miyim

Max. Bütçe 1500 2000 arası diyelim. Bu şartlar altında Șu bilgisayarı mi almalıyım
yoksa bahsi geçen fiyatlarla daha iyi bir sistem kurabilir miyim

Asla o sistemi alma onun yerine şunu bak;

Everest 420w temperli kasa
240gb SSD veya (500gb 7200rpm hard disk)
P7h55 LGA 1156 ddr3 16gb anakart
Soğutucu mosfet
8gb(4x2) DDR3 1866mhz ram
X3440 işlemci
Snowman (6 ısı borulu 2 fanlı) Soğutucu
RX 570 4gb GDDR5 ekran kartı

1997 tlye İyi 1 sistem işlemciyi 4ghz hızına Çıkar.Keyfine bak,Sence nasıl?

Herkese merhabalar, şöyle bir durum var: Bir PC toplamak istiyorum fakat bütçem kısıtlı, elimdeki imkanlar dahilinde önerileriniz bekliyorum.
  • İşlemci maksimum 250-300 TL.
  • Önerdiğiniz işlemci ile uyumlu anakart o da aynı şekilde 250-350 arası olabilir.
  • Ekran kartı için Geforce 1030 düşünüyorum, sizce kaç GB olmalı?
  • Ekstra olarak elimde 250W powersuply var, yeterli olur mu?
RAM için 6 veya 8 GB düşünüyorum, bununla beraber harddisk önerileriniz de benim için önemli. Bir de kasa tip ya da şekli benim için önemli değil, bu konuda tam bilgim yok. Herhangi bir kasaya onereceginiz sistemi kurabilir miyim ya da anakarta uyumlu olmak zorunda mi? (Eğer öyleyse mümkün olan en ucuz kasayı önerin.) Çok teşekkür ederim şimdiden.

Pc'yi kaç yıl kullanıcaksın peki ileride Geliştirecekmisin yoksa yeni pc'mi alıcaksın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı