Düşük bütçeli uğraş önerisi

Yer
North Memphis
Para yok, vakit çok. E git çalış... Başvurularımı bekliyorum, gelişme yok. Ucuz ama yeterince karmaşık araba, bina vs maket falan biliyorsanız önerebilirsiniz. Aslında bilgisayardan biraz uzaklaşmak istiyorum. Akşam sporum var başka bir işim yok.

Değerli hocam, ✍️

Üstadın dediği gibi "Dün boştum, bugün boşum, yarın ne olacağım?" 🙌🏼

Bu bağlamda sizin gelecek için bir çalışma planı üzerinde hususi olarak hazırlanmanız daha baştan sizi bir adım öteye atmıştır. 🙏🏼

Eğer ki başvurularınızın neticesini bekliyorsanız sporu gündüz vakitlerine çekebilirsiniz. 🙆🏻‍♂️

Saygılarımla. 🌹

Değerli hocam, ✍️

Üstadın dediği gibi "Dün boştum, bugün boşum, yarın ne olacağım?" 🙌🏼

Bu bağlamda sizin gelecek için bir çalışma planı üzerinde hususi olarak hazırlanmanız daha baştan sizi bir adım öteye atmıştır. 🙏🏼

Eğer ki başvurularınızın neticesini bekliyorsanız sporu gündüz vakitlerine çekebilirsiniz. 🙆🏻‍♂️

Saygılarımla. 🌹

Başvurularımla spor vaktimin ne alakası var anlamadım. İşe girersem sporu mecbur bırakmak zorundayım.

Anime izleyebilirsiniz. Gayet düşük bütçeli bir uğraş.

Bıraktım sarmıyor artık. Sağ olasın.

Başvurularımla spor vaktimin ne alakası var anlamadım. İşe girersem sporu mecbur bırakmak zorundayım.

Spor saatini siz belirlemiyor musunuz ustam? 🙏🏼

Sabah gidin akşam dinlenin... İşe girerseniz işe göre hayatınızı düzenlersiniz ama şuanda beyhude günler hakim olduğu için spora göre düzenleme yapmanızı tavsiye ettim. 😔

Saygılarımla. 🌹

Yeni konular

Geri
Yukarı