Düşük bütçeli yayın bilgisayarı önerisi

Değerli yorumlarınız için çok teşekkürler. Belirtilen parçaları sıfır ve ikinci el olarak nasıl tavsiye edersiniz? Bütçe bilerek belirtmedim dediğim gibi olabilecek en düşük bütçe ile almam gerek.
Herkesin düşük bütçesi farklıdır. Kafanızda düşündüğünüz bütçeyi verin ona göre öneri yapın yoksa R9 5900X ve RTX3090 cılar gelebilir.
Herkesin farklıdır tabii de dolar kuru malumunuz Türkiye şartlarında o bütçe çok aşağıda :) Zaten bütçem çok iyi olsa parasını verir birine yaptırırım gibi..

Son düzenleme:
Değerli yorumlarınız için çok teşekkürler. Belirtilen parçaları sıfır ve ikinci el olarak nasıl tavsiye edersiniz? Bütçe bilerek belirtmedim dediğim gibi olabilecek en düşük bütçe ile almam gerek.

Herkesin farklıdır tabii de dolar kuru malumunuz Türkiye şartlarında o bütçe çok aşağıda :) Zaten bütçem çok iyi olsa parasını verir birine yaptırırım gibi.

Hocam önerdiğim sistem 2200 civarı tutuyor bana kalırsa 2. el tercih etmem hepsi sağlam ve sağlıklı olmuyor. Cuma geceleri incehesabın yaptığı indirimlerden de yararlanarak 2200 yerine daha uygunada bulursun.

Hocam önerdiğim sistem 2200 civarı tutuyor bana kalırsa 2. el tercih etmem hepsi sağlam ve sağlıklı olmuyor. Cuma geceleri incehesabın yaptığı indirimlerden de yararlanarak 2200 yerine daha uygunada bulursun.

Vaktini ayırıp bilgi verdiğin için teşekkür ederim. 2 ay içerisinde sistemi hazır edeceğim konu altına fotoğraf ileteceğim. Farklı fikirlere açığım her zaman.

Geri
Yukarı