Steam Düşük disk kullanımı

Eskopya0127

Centipat
Daha fazla  
4 MB'lık güncellemeyi işliyor ama eskiden 500 MB/sn ile işlerken artık 15 MB/sn’yi geçmiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Siz sormadan M2 SSD üzerine kayıtlı oyun.

Görev yöneticisi disk kullanımı %50 ve sadece Steam yiyor. Hızı da 5 MB/sn şuan.

4 MB'lık güncellemeyi işliyor ama eskiden 500 MB/sn ile işlerken artık 15 MB/sn'yi geçmiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Siz sormadan M.2 SSD üzerine kayıtlı oyun.

Görev Yöneticisi disk kullanımı %50 ve sadece Steam yiyor. Hızı da 5 MB/sn şu an.

Steam limitleyebiliyor bazen o ayarları kontrol edip tekrar bakar mısınız bir de işe yaramazsa Speedtest yapıp gönderebilir misiniz?

Bu maalesef Steam ile alakalı bir sorun ve hala çözebilen göremedim. Aynısını hem diskte hem de 1Gbps internette yaşadığım oluyor sık sık.

İnternetlik bir durum yok. İndirmeyi yaptıktan sonra işlemeye geçtiğinde daha 1 ay önce 500 600 MB/sn’lerde yazarken artık 10'u bile zor görüyorum. Aşırı sinir bozucu ve ağır vakit kaybı. Acilen bu sorunun çözülmesi lazım. Tüm forum dünyasına lazım çözümü. :(

Steam limitleyebiliyor bazen o ayarları kontrol edip tekrar bakar mısınız bir de işe yaramazsa Speedtest yapıp gönderebilir misiniz?
İnternet hızından bahsetmiyorum. Disk yazma hızı sorun. Ama Steam’da.

İnternetlik bir durum yok. İndirmeyi yaptıktan sonra işlemeye geçtiğinde daha 1 ay önce 500 600 MB/sn’lerde yazarken artık 10'u bile zor görüyorum. Aşırı sinir bozucu ve ağır vakit kaybı. Acilen bu sorunun çözülmesi lazım. Tüm forum dünyasına lazım çözümü. :(

İnternet hızından bahsetmiyorum. Disk yazma hızı sorun. Ama Steam'da.

İşte o tarz şeyleri kısıtlayabilir belki bilemedim.

Steam'i yönetici olarak çalıştırın sonra Görev Yöneticisi'nden ayrıntılara gidip önceliğini yüksek yapmayı deneyin belki işe yarar.

Geri
Yukarı