Düşük fiyatlı gamepad önerisi

Berkay Keleş

Hectopat
Daha fazla  
Alınabilecek en düşük fiyatlı gamepad öneriniz var mı? Mümkünse oyunlarca desteklenmeyen eski directinput sahibi olmasın.

https://www.hepsiburada.com/hadron-...-kolu-gamepad-analog-titresim-pm-HB000009OG2S bunu almıştım 53 TL`ye falan ben 2 ay önce falan. Hala çalışıyor ve gayet güzel benim açımdan çünkü pahalı bir şeye ihtiyacım yok bunla idare ediyorum. Ortasındaki analog şeyine basınca kırmızı ışık çıkıyor ve x360ce programıyla tuşlarını gayet rahat bir şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Tabi aşırı iyi bir şey beklemeyin sonuçta ucuz ürün. Titreşim içinde:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu kullanabilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde A-101'de 49 TL'ye bir gamepad görmüştüm, kalitesi hakkında bir bilgim yok ancak göz atabilirsiniz.

Yaz aylarında 30 TL gibi bir fiyata aldım ama şimdi bayağı pahalanmış. Hala kullanırım.

Geçtiğimiz günlerde a-101'de 49 TL'ye bir gamepad görmüştüm, kalitesi hakkında bir bilgim yok ancak göz atabilirsiniz.

Sadece pes ve FIFA oynamak için alacağım zaten. Ürün hakkında kötü yorumlar gördüm ama artık ortalama gamepadler bile çok pahalı olmuşlar. Alıp öğreneceğim teşekkür ederim tavsiyeler için.

Geri
Yukarı