Düşük gereksinimli ekran kaydedici tavsiyesi

Fraps kullanabilirsin çoğu kişi onu kullanıyordu.

Fraps kullanabilirsin çoğu kişi onu kullanıyordu.

Kastırırmı acaba? Kastırırmı derken kayıttayken değil kaydı bitirip videoyu izliyorum deli kasıyor(OBS gibi).öyle bir vaka ile karşılaşır mıyım?
@emir erdem Windows'unuz varsa (10 ve üstünde var sanırım) Windows ekran kaydediciyi deneyebilirsiniz.

Windows 10 ancak olmadı belki onun için tekrar konu açar bakarım ancak sanmam.

Kastırırmı acaba? Kastırırmı derken kayıttayken değil kaydı bitirip videoyu izliyorum deli kasıyor(OBS gibi).öyle bir vaka ile karşılaşır mıyım?

FPS değerini sabitlersin kasması azalır.

Herkesin de dediği gibi Bandicam kullanabilirsin. Bende de benzer sistem var hatta daha kötü ama kayıtta sıkıntı çıkmıyor. Eğer crack yapamazsan bende güvenilir bir link var burada yasak ise başka yerden yardımcı olabilirim. @emir erdem

Herkesin de dediği gibi Bandicam kullanabilirsin. Bende de benzer sistem var hatta daha kötü ama kayıtta sıkıntı çıkmıyor. Eğer crack yapamazsan bende güvenilir bir link var burada yasak ise başka yerden yardımcı olabilirim. @emir erdem

O linki istersiniz benim açtığım başka bir konuya atın daha iyi oluryada Discord, Instagram da olur.

Kasma sebebi videoyu aldığınız kayıt formatı yani HWG, NVDİA, AMD gibi terimler oluyor o yüzden videoyu izlerken kasıyor gibi gözükür ama aslında kasmıyordur.

Kasma sebebi videoyu aldığınız kayıt formatı yani hwg, NVIDIA, AMD gibi terimler oluyor o yüzden videoyu izlerken kasıyor gibi gözükür ama aslında kasmıyordur.

Yani video izlerken kassada YouTube ya da başka bir platforma video olarak attığımda kasmaz mı?

Geri
Yukarı