Düşük hassasiyette bile takılmadan hızlıca dönecek fare önerisi

audiseverim

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 2060 R5 3500
Merhaba arkadaşlar. Şu an IMG-348 farem var. Valorant gibi rekabetçi oyunlar oynuyorum, dolayısıyla iyi bir mouse şart oluyor. 1200 DPI 0,43 sens oynuyorum, mousemin sensörü biraz kötü olduğu için düşük hassasiyette ani tepkiler veremiyorum fare dönmüyor. Aşırı pahalı olmamakla birlikte önerebileceğiniz, Valorant gibi rekabetçi oyunları düşük hassasiyette takılmadan rahatça oynayabileceğim mouse öneriniz var mıdır?

Merhaba arkadaşlar. Şu an IMG-348 farem var. Valorant gibi rekabetçi oyunlar oynuyorum, dolayısıyla iyi bir mouse şart oluyor. 1200 DPI 0,43 sens oynuyorum, mousemin sensörü biraz kötü olduğu için düşük hassasiyette ani tepkiler veremiyorum fare dönmüyor. Aşırı pahalı olmamakla birlikte önerebileceğiniz, Valorant gibi rekabetçi oyunları düşük hassasiyette takılmadan rahatça oynayabileceğim mouse öneriniz var mıdır?
Bütçe alabilir miyim? Eliniz kaç cm ve nasıl tutuyorsunuz mouse'u?

Bütçe alabilir miyim? Eliniz kaç cm ve nasıl tutuyorsunuz mouse'u?
200-400 TL arası. Biraz aşabilir.
İşaretçi parmağım sol tıkta, orta parmağım sağ tıkta, diğer parmakları yanda tutuyorum.
Elim biraz küçük, mouse 10 boy olarak 10 cm civarlarında.

200-400 TL arası. Biraz aşabilir.
İşaretçi parmağım sol tıkta, orta parmağım sağ tıkta, diğer parmakları yanda tutuyorum.
Elim biraz küçük, mouse 10 boy olarak 10 cm civarlarında.
Elinizin ölçüsü nedir? Bilekten orta parmağa kadar olan ölçüyü söylerseniz sevinirim. Birde şu fotoğraftakine göre tutuşunuz nedir?
images (1) (4).jpeg

16 cm, Fingertip.
O zaman bütçenizde yeterse şu fareye bakın:

Eğer yetmezse:

Geri
Yukarı