Düşük hızlı SSD mi yüksek hızlı SSD mi?

O zaman
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O zaman birkaç önerde iptal edip alalım kanka 😀

Sende 970 EVO yok mu? O kaliteli niye üzülüyorsun. 980 siparişi falan verdiysen de fiyatını söylersen bakarız alternatiflere, belki indirimden ucuza aldın o zaman kalsın.

Benim sistemde de bir tane çöp SSD var ama ucuza aldığım için sallamıyorum. İş görsün yeter.

Sende 970 EVO yok mu? O kaliteli niye üzülüyorsun. 980 siparişi falan verdiysen de fiyatını söylersen bakarız alternatiflere, belki indirimden ucuza aldın o zaman kalsın.

Benim sistemde de bir tane çöp SSD var ama ucuza aldığım için sallamıyorum. İş görsün yeter.

Kanka simdi ben anlamadım buraya yazım bana 970 EVO önerdiler bende Amazon'dan 1400'e mi ne aldım şimdi ben kazıklandım mı yoksa 970 iyi mi?

Kanka simdi ben anlamadım buraya yazım bana 970 EVO önerdiler bende Amazon'dan 1400'e mi ne aldım şimdi ben kazıklandım mı yoksa 970 iyi mi?

970 iyi, hayırlı olsun.

128 Katmanlı bellekler ve Samsung kalitesini düşünüz ancak fiyatını hak etmemesi ayrı.

Samsung kalitesi diye bir şey yok özünde, her ürün içerisindeki komponentler kadar kalitelidir. 128 katmanlı belleklere lafım yok ama gerisi vasat. Ben kaliteli diyemem o ürün için maalesef. 970 EVO Plus, 980 Pro onların hakkını veririm, kaliteli aletler.

970 EVO işini görür.
Aga konuya kendinizi vermiyorsunuz konuya kendinizi verin 😀 şimdi benim EVO 970 1400 hak ediyor mu kazıklandım mı?
Hak ediyor. Hayırlı olsun.

970 iyi, hayırlı olsun.

Samsung kalitesi diye bir şey yok özünde, her ürün içerisindeki komponentler kadar kalitelidir. 128 katmanlı belleklere lafım yok ama gerisi vasat. Ben kaliteli diyemem o ürün için maalesef. 970 EVO Plus, 980 Pro onların hakkını veririm, kaliteli aletler.

Yav tamam işte 970 EVO Plus işte kalıteli daha neyi tartışıyoruz içime kurt düşürdün 😀

Geri
Yukarı