Düşük indirme hızı nasıl çözülür?

Beni bosver

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben ne zaman bilgisayarımı sıfırlasam internet sorunu yaşıyorum bilgisayarımı ilk aldığımızda sorun yoktu sonra bazı sebeplerden dolayı sıfırladım sıfırladıktan sonra indirme hızım 4-5Mbps'lerden 1 zor görmeye başlamıştı bende drivermax gibi uygulamalardan internet sürücülerimi güncellemeye çalıştım ve işe yaradı indirme hızım yeniden artmıştı geçen gün drivermax gibi uygulamalardan virüs bulaştığı öğrendim antivirüsümden sildim hepsini ama bir tane virüs Opera GX'e bağlı kalmış ne zaman bilgisayarımı açsam rastgele bir sekme açılıyor bu yüzden sıfırladım ve şu anda tekrardan internet sorunu yaşıyorum drivermax gibi programlar önermeyin Aygıt Yöneticisi'nden baktım hepsi güncel gözüküyor bu internet sorununu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir çözümüm yok fakat dediğin gibi aygıt yöneticisinde her zaman güncel gösteriyor. Bunun sebebi nedir?

Donanım kimliği aracılığıyla veya anakartınızın/dizüstünüzün modeli ile güncel sürücüleri indirebilirsiniz.

Donanım kimliği aracılığıyla veya anakartınızın/dizüstünüzün modeli ile güncel sürücüleri indirebilirsiniz.

Lenovo bilgisayar kullanıyorum Lenovo destekten bilgisayar modeli girince sürücüleri veriyor ama onlarda aynı sürüm fakat driver Max gibi uygulamalarda daha yenisi gözüküyor bunları kurunca internetim artıyor.

Peki Donanım Kimliği bölümünde belirtilen metinleri buraya atabilir misiniz?

Peki Donanım Kimliği bölümünde belirtilen metinleri buraya atabilir misiniz?
burada

Yeni konular

Geri
Yukarı