Düşük internet değerleri

Papyrus

Hectopat
Yer
Karaaltan
Daha fazla  
Meslek
İstiyor: Bilgisayar mühendisi
Selam. İnternetim çok kötü. Kafayı yemek üzereyim. Bilgisayarda 10-15 MB'lik dosyayı 16-17 dk'da indiriyor. İnternet paket bilgileri şu şekilde: 20GB, 4Mbps. 20GB dolduktan sonra 1Mbps'ye düşüyor. Bilgisayarda hız testi yapıyorum, görseldeki gibi çıkıyor. MS 25 diyor fakat CS:GO'ya girince 100-900 ms oluyor.

IMG_20200213_231942.jpg

Anladığım kadarı ile 20GB kotanız bulunmakta ve bu kotayı doldurduğunuzda hızınızın düşmesi gayet normaldir. AKN'siz yani kotasız bi internete başvurmanız yararınıza olacaktır, iyi forumlar.

Anladığım kadarı ile 20GB kotanız bulunmakta ve bu kotayı doldurduğunuzda hızınızın düşmesi gayet normaldir. AKN'siz yani kotasız bi internete başvurmanız yararınıza olacaktır, iyi forumlar.
Fotoğrafa bakmıyorsun galiba, 1mbps'ye düşse bile aldığı hızı atmış. 0.09mbps alıyor arkadaş. Müşteri hizmetleri ile konuşun, hızımın çok altında bir hız alıyorum diye. Yardımcı olurlar.

Ayrıca Wifi üzerinden bağlanan varsa onlarda düşürür . En yakın zamanda durumun varsa en düşük limitsiz 8 mbitlik bir pakete geçmeni tavsiye ederim.
Ben istiyorum, babam almıyor. Sadece messenger kullandığı için beni hiç takmıyor.
Fotoğrafa bakmıyorsun galiba, 1mbps'ye düşse bile aldığı hızı atmış. 0.09mbps alıyor arkadaş. Müşteri hizmetleri ile konuşun, hızımın çok altında bir hız alıyorum diye. Yardımcı olurlar.
Twitch'de 360p video izlerken donuyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı