Düşük internet hızı

• Konuyu başlatan xu1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 1B
Benim internetim bu şekilde mesela. 932mb/s indirme yapmıyorum 90-110mb/s arasında indirme yapıyorum
Bu ne şimdi anlayan varse gelsin :) 932mbps download hızım var , 90-110 arası mb/s indirme yapıyorum. böyle olsa eyvallah
O hız zaten görselde görünüyor. Arkadaşımız 18mbps internet ile 18ms/s indirme yapabileceğini düşünüyordu. Bende örnek olması açısından 932mbps internet ile 932mb/s indirme yapmadığımı 90-110mb/s arasında indirme yaptığımı belirttim oldukça açık bir tabirdi siz anlamamışsınız.

O hız zaten görselde görünüyor. Arkadaşımız 18mbps internet ile 18ms/s indirme yapabileceğini düşünüyordu. Bende örnek olması açısından 932mbps internet ile 932mb/s indirme yapmadığımı 90-110mb/s arasında indirme yaptığımı belirttim oldukça açık bir tabirdi siz anlamamışsınız.
peki 20-25 arasi indirme almak icin ne kadar yukseltmem gerek.

Evet o çok kötü oluyor. LOL'de 1ms oynuyorum bazen gösteriyorum millet şaşırıyor. :D
turkiye sunucusunda olabilir zaten tr sunucusunda dusuk ping almiyorsan sknti,, onemli olan avrupa sunucularinda kac ping aliyorsun tum oyunlarda 20-30ms arasi ping aliyorum sadece 15 tane yarim litrelik su parasina.. valve viyena tracert atsana bi merak ettim :) bu tracert'te benden :)
1672954916965.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı