Düşük kalitedeki videoyu yüksek kaliteye dönüştürmek mümkün mü?

Çözüm
Yaparsın fakat görüntü daha kötü bir hal alır. Bunu 1 GB Ram 256 MB ekran kartlı bir bilgisayara windows 10 yüklemek olarak düşün yüklersin ama kötü performans alırsın
Yaparsın fakat görüntü daha kötü bir hal alır. Bunu 1 GB Ram 256 MB ekran kartlı bir bilgisayara windows 10 yüklemek olarak düşün yüklersin ama kötü performans alırsın
Teşekkür ederim daha kötü olacaksa yapmanın bir anlamı yok. Ben Samsungun yeni televizyonlarında olan 4k yı 8k yapan işlemci diye birşey görünce yazılımsal olarak mümkün olup olmadığını merak etmiştim.

Teşekkür ederim daha kötü olacaksa yapmanın bir anlamı yok. Ben Samsungun yeni televizyonlarında olan 4k yı 8k yapan işlemci diye birşey görünce yazılımsal olarak mümkün olup olmadığını merak etmiştim.
Hocam onlar görüntüyü upscale ediyor ve biraz kenar yumuşatma koyuyorlar tıpkı günümüzün konsolları gibi ps4 proda 2k dan 4k upscale yapiyor

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı