Düşük km 2008 3.20'i premium alınır mı?

mubert

Femtopat
Daha fazla  
Düşük km, kazası belası olmayan 2008 3.20i premium alınır mı? Bir de 2006 modellerinde 150 HP 2008'lerde 170 HP yazıyor, nedeni nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşük km, kazası belası olmayan 2008 3.20i premium alınır mı? Bir de 2006 modellerinde 150 HP 2008'lerde 170 HP yazıyor, nedeni nedir?
Kilometre ve hasar durumu nedir ? 150 bin gibi kilometrelerdeyse bulaşmamanızı öneririm,sorunlu ve masraflı olabiliyor.

Kilometre ve hasar durumu nedir ? 150 bin gibi kilometrelerdeyse bulaşmamanızı öneririm,sorunlu ve masraflı olabiliyor.
90.000 km de sadece kaput değişmiş, sorunlu demissiniz ben bir kaç sene kullanmayı düşünüyorum öyle hırçın kullanan biri değilim 150 binde bana sorun çıkarır mı ?

90.000 km de sadece kaput değişmiş, sorunlu demissiniz ben birkaç sene kullanmayı düşünüyorum öyle hırçın kullanan biri değilim 150 binde bana sorun çıkarır mı?

Yani her araçta denk gelmez ama bir tanıdığımızda 520 modeli vardı, araç 170 bindeyken motoru arıza çıkarmıştı ve motoru değişmişti. Fakat söylediklerinize göre araç gayet temiz, alınabilir.

Aracın kilometresine bakmaktan önce şase gibi yerlerinde işlem var mı ve bakımları kayıtlımı ona önem verin ayrıca kullanıcı çok büyük etmen BMW gibi arkadan itişli araçları genelde aşırı hor kullandıkları için motor ve yürüyen aksamdan çok sıkıntı çıkabiliyor özellikle eski kasalarında.

Yeni konular

Geri
Yukarı