Düşük özellikli bilgisayar için Python IDE Önerisi

Elekrono

Hectopat
Yer
System32
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Intel Atom işlemcili ve 1GB RAM bir bilgisayarım var. Python IDLE'yi kullanamadım çünkü alışık değilim. PyCharm'da bilgisayarım 32-bit olduğu için çalışmıyor. Eclipse DLL hatası veriyor, Atom da bilmediğim bir nedenden dolayı açılmıyor. Bana bir IDE önerebilir misiniz bu zayıf bilgisayarda çok zorlanmadan çalıştırabileceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel Atom işlemcili ve 1GB RAM bir bilgisayarım var. Python IDLE'yi kullanamadım çünkü alışık değilim. PyCharm'da bilgisayarım 32-bit olduğu için çalışmıyor. Eclipse DLL hatası veriyor, Atom da bilmediğim bir nedenden dolayı açılmıyor. Bana bir IDE önerebilir misiniz bu zayıf bilgisayarda çok zorlanmadan çalıştırabileceğim?
Microsoft'un Vscode var deneyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
IDE yerine kod editörü kullan. Sublime Text. Ben yeni başlayan biri için PyCharm'ı öneririm.
Mümkün olursa 1000 lira bütçeye uygun ekran kartsız masaüstü topla yada 2. el satın al.

Bence text editörü kullanmalısın ve text editörü olarak da kesinlikle Visual Studio Code kullanmalısın Sublime Text 3'den kat ve kat daha özellikli bir program.

Ayrıca bilgisayarının işlemci mimarisi 64-bit ise 64-bit olarak format atman senin için çok daha iyi olacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı