Düşük Ping için İnternet Önerisi

Uydunet'e karar verdim fakat, altyapısı yok sanırım ?

Ayrıca Uydunet'e abone olduğum zaman ayrıca bir ücret verecek miyim modem ücreti falan ?

Binanızda Uydunet kutusu yoksa bağlatmanız mümkün olmayacaktır. Bir diğer etken de oturduğunuz yere göre internetten alacağınız sinyal. İnternet sinyali düşük olduktan sonra aldığınız hıza ulaşamayacak, yine normal değerlerden yükseklerde ping alacaksınız.
İnternet bağlatmadan önce bunları kontrol ettirin.

Edit: Artık internet paketlerinin çoğunda modem kurulumu ve teminatı ücretsizdir.

Binanızda Uydunet kutusu yoksa bağlatmanız mümkün olmayacaktır. Bir diğer etken de oturduğunuz yere göre internetten alacağınız sinyal. İnternet sinyali düşük olduktan sonra aldığınız hıza ulaşamayacak, yine normal değerlerden yükseklerde ping alacaksınız.
İnternet bağlatmadan önce bunları kontrol ettirin.

Edit: Artık internet paketlerinin çoğunda modem kurulumu ve teminatı ücretsizdir.
Binada fiber TT kabini var. Uydunet kutusunu söylesek yapmazlar mı binaya ? Ayrıca sinyali yüksek almam için ne yapacağım kimle iletişime geçeceğim ?

Binada fiber TT kabini var. Uydunet kutusunu söylesek yapmazlar mı binaya ? Ayrıca sinyali yüksek almam için ne yapacağım kimle iletişime geçeceğim ?
Çevre binaların hiç birinde uydunet yoksa tutup da bir binadaki bir kişi için gelip oraya kurulum yapmaz Uydunet.

Binanızda ki kutu tip17 ve üzeriyse hiç bir şekilde ne vdsl nede başka bir iss den hizmet alamazsanız biraz tecrübe edinin lütfen daha uydunetin alt yapısı olup olmadığını bilmiyorsunuz binanızda onu geçtim ne kullandığınızı bile bilmiyorsunuz vdsl mi adsl mi fiber mi önce bir öğrenin bir kişi için felan kimse gelip kutu takmaz ha eğer ben zenginim param var diyorsan alt yapı varsa bölgede getirir taktırırsın kutuyu onun dışında eğer tt fiber internet kutusu tip17 ve üstüyse başka iss den alamazsınız.Sol fiber varsa sol fibere geçin uydunet felan hikaye sol fiberin yanında ping konusunda.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı