Düşük sistem CO-OP oyun tavsiyesi

Seybın

Hectopat
Başlıkta da gördüğünüz gibi aşırı sistem istemeyen, fiyatı abartılı olmayacak şekilde tavsiye istiyorum. Dying light, Minecraft, Serious Sam, The Forest, L4D2, Portal, Raft, G-Mod, Human Fall Flat, Borderlands 2 oynadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Half life 1 serisi Steamdeki Sven-Coop eklentisi ile, Half Life 2 serisi Steamdeki Snergy eklentisi ile CO-OP oluyor. Önceden bitirmişseniz bile bir de CO-OP deneyin çok zevkli oluyor.

Amnesia the dark descent, penumbra serisi flatout2, call of duty serisi, bus simulator, outlast, gta san andreas, resident evil serisi bazıları olabilir gta 4 düşük ayarlarda oynayabilirsin sistemini tam olarak bilmiyorum ama bu oyunların bir çoğunu oynayabilirsin

Amnesia the Dark descent, penumbra serisi flatout2, Call of Duty serisi, bus Simulator, outlast, GTA San Andreas, Resident Evil serisi bazıları olabilir GTA 4 düşük ayarlarda oynayabilirsin sistemini tam olarak bilmiyorum ama bu oyunların bir çoğunu oynayabilirsin.

Bunların CO-OP olduğuna emin misin?

Dostum bunlar coop değil ama yinede güzel oyunlardır o yüzden tavsiye ettim call of duty modern warfare serisinde co-op var left for dead serisinde var flatout2 oyununda co-op var

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı