Düsük sistem gereksinimli araba oyunu önerisi

• Konuyu başlatan YK32
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 182
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu tür videolara bakın, hem görmüş olursunuz.

"Low spec racing games" yazarak bir sürü video bulabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu tür videolara bakın, hem görmüş olursunuz.

"Low spec racing games" yazarak bir sürü video bulabilirsiniz.
Teşekkürler hocam.

FUEL var o dönem PC'lerine göre. Arazi ağırlıklıdır ama oyun haritası bir açık dünya sürüşüne göre devasadır. 14.400 km² bir alandan söz ediyorum. İzmir'in yüzölçümü 11.891 km² olduğunu hesap ederseniz harita büyüklüğü daha iyi anlaşılır. Evet çoğunlukla boş çorak arazi ama fütursuzca araç sürmek için de ideal. Bir ucundan bir ucuna 3 saatte falan gidiliyor.

World Racing 2 var. Esasen yarış odaklı olsa da serbest dolaşma modu var.

Daha eski ama Most Wanted tarzı dediğiniz için söylüyorum, Street Racing Syndicate var. UG2 çakması aslında ama bakmaya değer.

Driver: Parallel Lines eğer Driver San Francisco kasıyorsa bir önceki oyunu deneyin.

FUEL var o dönem PC'lerine göre. Arazi ağırlıklıdır ama oyun haritası bir açık dünya sürüşüne göre devasadır. 14.400 km² bir alandan söz ediyorum. İzmir'in yüzölçümü 11.891 km² olduğunu hesap ederseniz harita büyüklüğü daha iyi anlaşılır. Evet çoğunlukla boş çorak arazi ama fütursuzca araç sürmek için de ideal. Bir ucundan bir ucuna 3 saatte falan gidiliyor.

World Racing 2 var. Esasen yarış odaklı olsa da serbest dolaşma modu var.

Daha eski ama Most Wanted tarzı dediğiniz için söylüyorum, Street Racing Syndicate var. UG2 çakması aslında ama bakmaya değer.

Driver: Parallel Lines eğer Driver San Francisco kasıyorsa bir önceki oyunu deneyin.
Teşekkür ederim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı