Düşük sistem gereksinimli emülatör önerisi

SelimArda06

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar düşük sistemli bir bilgisayarım var. BlueStacks gibi programlar çok donuyor. Daha düşük sistem gereksinimli bir emülatör öneriniz var mı?

Benim telefon şarj olmuyor artık. Clash oynayamıyorum ben de arıyordum. Benim sistem de düşük (Athlon 250, GT420) PrimeOS oyun oynanabiliyor mu?

Ekran kartı yüzünden ağır oyunlarda sorun olur ama Clash oyunlarını rahat oynatabilir ve birçok oyunu rahat oynatır.

Emülatör: LDPlayer
İşletim Sistemi: PrimeOS, PhoenixOS, BlissOS
(@SelimArda06 sistem özelliklerini belirtirseniz daha iyi bir öneri yapabiliriz.)

Evet.

Ekran kartı yüzünden ağır oyunlarda sorun olur ama Clash oyunlarını rahat oynatabilir ve birçok oyunu rahat oynatır.

Peki güvenilir mi? Sonuçta sanal telefona e-mailimi giriyorum. Benim olmayan bir telefona. Bu arada LDP'yi yükledim kasıyor.

Peki güvenilir mi? Sonuçta sanal telefona e-mailimi giriyorum. Benim olmayan bir telefona. Bu arada LDP'yi yükledim kasıyor.
Hocam en güvenli işletim sistemleri arasında bulunuyor bizim önerdiklerimiz. Ayrıca başka bir telefona girmiyorsunuz, kendi bilgisayarınıza giriyorsunuz. PrimeOS aracılık bile yapmıyor.

Geri
Yukarı