Düşük sistem gereksinimli hikaye oyunları önerisi

tarekarek

Picopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
512 GB
Ekran kartı
Nvidia GeForce MX 130
Anakart
??????????????
İşlemci
İntel Core 5 10210U 1.60 GHz
Mafia 1-2, Max Payne 1-2, GTA 3 - GTA SA - GTA vc - GTA 4 - GTA 5, Call of Juarez, bütün CoD serisi, Far Cry 1-2-3 ve Far Cry Primal, Payday: The heist, AC 1-2-3, Stardew Valley, neredeyse sistemimin yettiği bütün korku oyunları ve Katana Zero'yu oynadım. Ha bu arada bütün Crysisleride oynadım.

(2D oyun önermeyin bıktım artık)

Mafia 1-2, Max Payne 1-2, GTA 3 - GTA SA - GTA vc - GTA 4 - GTA 5, Call of Juarez, bütün CoD serisi, Far Cry 1-2-3 ve Far Cry Primal, Payday: The heist, AC 1-2-3, Stardew Valley, neredeyse sistemimin yettiği bütün korku oyunları ve Katana Zero'yu oynadım. Ha bu arada bütün Crysisleride oynadım.

AC serisine devam edebilirsin, sleeping dogs tavsiye ederim.

Half-Life serisi

Çok aktif bir hikaye anlatımı yok, dünyası falan güzel sakin bir metinsiz hikaye anlatımına sahip önerebileceğim TUNIC var. Animasyonları, sahneleri ve boss fightları gerçekten güzel. Zor gelirse oyuna hile vesaire yüklemenize gerek yok kendi içinde erişilebilirlik ayarlarında ölümsüzlük ve sınırsız enerji seçenekleri var. Hikayesine odaklanmak isterseniz bunları açabilirsiniz ölmekle uğraşmamak için. Tüm haritada güzel bulmacalar var, grafikleri hoş. Oyun finalinden sonra dünyada gezmenize izin veriyor ama her seferinde final boss fighttan öncesine atıyor bitirirseniz. Bazen yapacağınız şeyleri çözmek zor oluyor ve guide arıyorsunuz ben şahsen sıkılmadan oynadım. Tavsiye edebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı