Düşük sistem gereksinimli Online oyun önerisi

Arkadaşımla beraber oynamak istiyorum, bu yüzden düşük sistem gereksinimli olmalı.
MMO türü olursa tadından yenmez.
Sistem özelliklerini paylaşmayacağım çünkü sistem ile ilgili en ufak bir bilgisi dahi olmayanlar CS 1.6 yazıp geçiyor.
Oynayabildiği en ağır oyun Far Cry 3.

Payday the heist ve 2.
Far Cry 3'ten daha fazla FPS alan oyun 2 side.
Don't Starve Together. (bu kesin açar sistem dostu bir oyun bir de bir kişinin satın alması yeterli)
(CS1.6 mario yazanlardan bende nefret ediyorum, zengin egoist herifler bence)

Payday the heist ve 2.
Far Cry 3'ten daha fazla FPS alan oyun 2 side.
Don't Starve Together. (bu kesin açar sistem dostu bir oyun bir de bir kişinin satın alması yeterli)
(CS1.6 mario yazanlardan bende nefret ediyorum, zengin egoist herifler bence)

Tavsaiyelerin için teşekkürler.
Bence mesaj sayısını arttırmak için sistem gereksinimlerine bile bakmadan CS 1.6 diyorlar.

MMO düşünüyorsanız, izometrik kamera ile oynanan oyunları da seviyorsanız albion Online'a bir bakabilirsiniz. Hem ücretsiz oldu artık hem de yapılacak çok şey var.

Albion Online'ı deneyimleme fırsatı bulmuştum ama ölüp her şeyimi kaybetmek falan çok zorlaştırıyor oyunu ben daha çok PvE seviyorum MMO oyunlarını.
Olabilir bizde elimize düşen görev olarak direk onları raporlayım bence.
Hangi kategoriden raporlayacağız?

Albion Online'ı deneyimleme fırsatı bulmuştum ama ölüp her şeyimi kaybetmek falan çok zorlaştırıyor oyunu ben daha çok PvE seviyorum MMO oyunlarını.

Hangi kategoriden raporlayacağız?

Boş, gereksiz yorum diye.
Modlar sorarsada "herkesin bildiği şeyi yazma" mazareti bulundurabiliriz.
(Bir de MMO seviyorsanız Black Desert deneyin)

Bende fazla MMO oynasamda bir türlü beğenemedim size de düzgün sunabileceğimi sanmıyorum.
Gene de paranız varsa (bayağı) World of Warcraft deneyin derim.

Bir de farklı oyun olarak kane and lynch var kaliteli değil ama co-op ve ucuz.

Kane and lynch güzele benziyor deneriz.

Geri
Yukarı