Düşük sistem gereksinimli oyun önerisi

Öncelikle merhabalar değerli Technopat sakinleri. i5 1035G1 (APU) kullanıyorum, 8 GB RAM, Windows 10 ve 512 GB SSD'im var. Bunlar dahilinde güzel düşük sistem gereksinimli oyun önerirseniz gerçekten çok güzel olur.
Ücretsiz olursa tadından yenmez ama aşırı şart değil.

Ekran kartın var mı?
Öncelikle merhabalar değerli Technopat sakinleri. i5 1035G1 (APU) kullanıyorum, 8 GB RAM, Windows 10 ve 512 GB SSD'im var. Bunlar dahilinde güzel düşük sistem gereksinimli oyun önerirseniz gerçekten çok güzel olur.

Hitman: Absulotion (kesinlikle oyna)

GTA 4, Max Payne 3, Mafia 2, Call of Duty Modern Warfare serisi, portal 1-2, Half-Life serisi, Batman Arkham City, Tomb Raider 2013, BioShock serisi, Borderlands 2, Battlefield 3.

Aklıma bunlar geldi, ve bence sen o sisteme düşük deme. Bende öyle sistem olsa ne sevinirdim.

borderlands 2
dont starve (arkadaşın varsa dont starve together)
keep talking and nobody explodes (arkadaşın varsa)
left 4 dead 2
life is strange
limbo
portal 2
stardew valley
to the moon
finding paradise
insurgency
gta san andreas
ets2
undertale

Steamdan minimum ayarlarda 4gb ram yazan oyunların çoğunu çok rahat oynayabilirsin. Gözden geçir bence.

GTA SA, GTA 4, GTA 5, Mafia 2, ETS 2, CS:GO, Witcher 2, Witcher 3, Far Cry 3, Far Cry 4, Max Payne serisi, Call of Duty mw ve bo serisi, Battlefield 1, Just Cause 3.

Selamlar hocam,

Şu listelere de göz atabilirsin:

Minimum sistem gereksinimli oyunlar
Düşük sistem gereksinimli co-op oyunlar

Güzel oyunlar var ama ben şahsen To The Moon veya Undertale önerebilirim eğer hikaye odaklı 2D RPG seviyorsan. İki oyun da tamamen bir sanat eseri gibi.

Bunların yanı sıra daha arcade bir şeyler ararsan da Dead Cells veya Blasphemous önerebilirim. İkisi de zor ve roguelike tarzına benzer türde oyunlar. Ama hiçbir şekilde tekrara düşürmüyorlar kendilerini. Çok rahat 35-40 saat (belki de daha fazla) götürür.

Umarım şaka yapıyorsunuzdur çünkü sistem de 11.nesil işlemci var bu ne bicim sistem ama eğer islemcinin Intel HD Graphics'ini kullanıyorsanız GTA 4, NFS serisi, M&B serisi, CS:GO, Minecraft(bazı shaderlerı kaldırır),Call of Duty balck ops.
Hocam GeForce NOW düşünmüyorum hem büyük ihtimalle internetim kaldırmaz Türk Telekom sağ olsun hem de paramla rezil olmak istemiyorum.

Hocam ınternet hızlandırma yolları var 3 dakıkada ve ben oyun ındırırken 100 KB ındırıyordu birkaç kod yazarak 3 Mbps oldu.

Geri
Yukarı