Düşük sistem gereksinimli oyun önerisi

British Bey

Hectopat
Yer
Londra,Chelsea
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi, maksimum 500 MB'lik bildiğiniz eğlenceli bir oyun var mı? Bilgisayarımın bataryası bitik sayılır o yüzden yüksek gereksinimli bir oyun oynayınca hemen şarjı bitip kapanıyor. Oyunun türü fark etmez. Bende yüklü olan oyunlar şu; PES 6, Pappers Please, GTA SA, GTA Vice City, FIFA 7 bunun gibi oyunlar önerirseniz sevinirim.

Bu konuyu 4-5 yıl önce açsaydınız habbo önerebilirdim ama artık abaza ve apaçilerle dolu bir oyun.
Robloxtaki bazı oyunları deneyebilirsiniz phantom forces gibi.

Robloxu önceden oynuyordum. Phantom forces da karambit çıkarmıştım. Jail breakde ferrarim, suvum falan vardı. Sonra şifreyi unuttum 2 saat şifreyi bulmaya çalıştım bulamadım. 2 yıldır oynamıyorum.
Katana ZERO, Hotline Miami.
Hotline Mİamiyi önceden oynamıştım.

Robloxu önceden oynuyordum. Phantom forces da karambit çıkarmıştım. Jail breakde ferrarim, suvum falan vardı. Sonra şifreyi unuttum 2 saat şifreyi bulmaya çalıştım bulamadım. 2 yıldır oynamıyorum.

Hotline miamiyi önceden oynamıştım.

Phantom Forces'a CS:GO'dan daha fazla saat akıtmışımdır hem adil bir oynanışı hem de gerçekçi özellikleri var örneğin lazerinizi kullanırken dikkat etmeniz gerek çünkü lazer lobideki tüm oyunculara görünüyor birinin kafasına tutarsanız sizi farkeder. Dürbününüzü kullanırken kafanız dürbüne yakınlaşır bunun gibi küçük detaylar şimdiki oyunlarda basit görünse de roblox gibi bir oyunda böyle detaylar görmek şaşırtıcı.

Yeni konular

Geri
Yukarı