Düşük sistem gereksinimli oyun tavsiyeleri

Mert Fatih

Kilopat
Daha fazla  
Düşük sistem gereksinimi isteyen, strateji tarzı veya sıkılmadan vakit öldürebileceğim oyun tavsiyeleri arıyorum. Oyunu ALT+F4 yapınca hızlı bir şekilde kapatabilmem gerekiyor, ücretsiz oyunlar arıyorum. Stellaris ve HOI4 indirdim ama bilgisayar 32bit olduğu için açılmadı. Bilgisayara format atma gibi bir şansım malesef yok.

Düşük sistem gereksinimi isteyen, strateji tarzı veya sıkılmadan vakit öldürebileceğim oyun tavsiyeleri arıyorum. Oyunu alt+F4 yapınca hızlı bir şekilde kapatabilmem gerekiyor, ücretsiz oyunlar arıyorum. Stellaris ve HOI4 indirdim ama bilgisayar 32 Bit olduğu için açılmadı. Bilgisayara format atma gibi bir şansım maalesef yok.

Age of mythology oynayabilirsin.

Düşük sistem gereksinimi isteyen, strateji tarzı veya sıkılmadan vakit öldürebileceğim oyun tavsiyeleri arıyorum. Oyunu ALT+F4 yapınca hızlı bir şekilde kapatabilmem gerekiyor, ücretsiz oyunlar arıyorum. Stellaris ve HOI4 indirdim ama bilgisayar 32bit olduğu için açılmadı. Bilgisayara format atma gibi bir şansım malesef yok.
Counter Strike 1.6
Counter Strike Source
Call of Duty 1
Call of Duty 2
Flatout 2
Hitman: Contracts

Age Of History 2 ve Conflict Of Nations World War 3.

Strateji: Age of History 2.

Genel: CS 1.6, GTA 3, GTA Vice City, GTA San Andreas, FlatOut 2, Call Of Duty 2, ETS 1, Swat 4, Need For Speed Underground 2, Need For Speed Most Wanted (2005), FIFA 07, PES 13, Day of Defeat Source, Half-Life 1-2, Max Payne 1-2, Mafia 1-2, Bus Driver, Stardew Valley.

Age of History 2, Eren Ceylan'ın en son çıkan modu ile oynarsan güzel olur. Basit bir tutorial ile oyunu çözüyorsun.

Geri
Yukarı