Çözüldü Düşük sistem gereksinimli oyun tavsiyesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Özer Vuran

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu #evdekal günlerinde yapacak hiçbir şey yok benim laptopum YouTube'ta video izlerken bile 95 derece olan bir laptop sizce ben bu PC'de oyun oynayabilir miyim? Oynayabilirsem hangi oyunları oynayabilirim? Fiyatı önemli değil.

Çözüm
kraloyun.com xd

Kanka şaka maka umarım daha iyilerine sahip olursun. Ciddi anlamda önerebileceğim oyunlar:

-Shank
-Shank 2
-Iron Snout
-Age of Empires 2
-To The Moon
-A Bird Story
-Oxygen Not Included*
-Fallout Shelter
-Sim City 4
-Stardew Walley*
Belki: Limbo ve Inside (çalışırsa eğer sende)
-Yes Your Grace*
-Call of Juarez
-Morphopolis
-The Plan
- Tomb Raider 1,2,3,4
Belki: Gris*

Bu listede oynamadığım oyunların yanına yıldız koydum.
PC'nizin özellikleri neler?
95 derece olan laptop kötü laptop mu oluyor?

pl.JPG

Kötü olduğunu kanıtlarcasına atmışsınız ama, i3 380m işlemci kullanıyorum.
Ayrıca laptopunuz fazla ısınıyorsa termal macun değişimi yapabilirsiniz.
Asıl soruya dönecek olursak;

Kötü olduğunu kanıtlarcasına atmışsınız ama, i3 380M işlemci kullanıyorum.
Ayrıca laptopunuz fazla ısınıyorsa termal macun değişimi yapabilirsiniz.
Asıl soruya dönecek olursak;

Teşekkürler oyunu deneyeceğim.

Robloxu önerebilirim. Saatlerce oynayıp sıkılmayacağın bir oyun. Onun dışında Counter Strike 1.6, Half-life,Dont Starve Together ve Brawlhalla. Benimde sistemim pek iyi değil fakat bu tür oyunlarda 250fps alıyorum büyük ihtimal sende 100-250 arası alabilirsin.

Arkadaşlar bu #evdekal günlerinde yapacak hiçbir şey yok benim laptopum YouTube'ta video izlerken bile 95 derece olan bir laptop sizce ben bu PC'de oyun oynayabilir miyim? Oynayabilirsem hangi oyunları oynayabilirim? Fiyatı önemli değil.
Online oyunlar seviyorsan Cs source yada Csgo öneririm . Ama eğer hikayeli oyunlar seviyorsan half life 2 oynayabilirsin , metro 2033 oynayabilirsin .

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı