Düşük sistem gereksinimli video kayıt programı önerisi

Henss

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Sadece Google Chrome ve masaüstü kaydı alacağım. Başka bir kayıt almayacağım. Ne önerirsiniz? Xbox Game Bar stabil bir şekilde çalışıyor ancak farklı bir uygulamayı açınca görünmüyor. Sadece Chrome görünüyor. Ne önerirsiniz? OBS falan çok kasıyor. Sistemim de çok kötü.

İşlemci: Intel Celeron N4020
RAM: 4 GB
Ekran kartı: UHD Graphics 600

Son düzenleme:
20.0.1'i yükledim. Yine kasıyor.
Ayarlardan öncelik, kodlama gibi ayarları yaptınız mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayarlardan öncelik, kodlama gibi ayarları yaptınız mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hayır. Şimdi ilk sürümü yükledim. Onda da kasıyor. İlk sürümde yapayım ben bu ayarları. Şimdi videoyu izleyeceğim.

İlk sürümlere inmek o kadar mantıklı olmayabilir. Sonuçta işlemciniz çift çekirdek olsa da çok eski değil.

Hangi sürümü önerirsiniz?

@Turgineer Veya aklımda şöyle bir şey var. Kötü parçalar da olsa i5 760, GTX 550ti 16 GB ramli bir bilgisayar toplamak mantıklı olur mu? YKS'de güzel bir puan tutturursam zaten ailem bana güzel bir bilgisayar alacak. O zamana kadar bu bilgisayar beni iyice yorar. Nereden baksanız daha 1 yıl 2 ay var.

Hangi sürümü önerirsiniz?
Siz indirdiğiniz sürümle bu ayarları deneyin. İyi çalışmazsa geri en son sürümde deneyin.

Kötü parçalar da olsa i5 760, GTX 550ti 16 GB ramli bir bilgisayar toplamak mantıklı olur mu?
Bence bunun yerine 5600G'li bir sistem çok daha iyi olur ama ayrı konu açarsanız forumdakiler daha iyi yardımcı olurlar. :)

Siz indirdiğiniz sürümle bu ayarları deneyin. İyi çalışmazsa geri en son sürümde deneyin.

Bence bunun yerine 5600G'li bir sistem çok daha iyi olur ama ayrı konu açarsanız forumdakiler daha iyi yardımcı olurlar. :)
Amaç en az bütçe ile en çok performans verebilecek bir sistem toplamak. PC toplayana kadar game bar ile idare edeceğim. En mantıklısı bu.

Geri
Yukarı