Düşük sistem için düşük fiyatlı oyun önerisi

Reddi_

Centipat
Yer
Patates Konvoyu
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle selam. Geçenlerde kuzenime 18 TL'lik Undertale oyununu aldım. Bunun için de cüzdanıma 20 TL yatırdım. Daha önceden kalmış olan 1,05 TL ile birlikte şu an Steam cüzdanımda 3,05 TL var. Bu fiyata önerebileceğiniz kaliteli oyun var mı? Yoksa Steam bahar indirimleri var 2 gün sonra. Onu mu bekleyeyim? Fiyat gibi PC sistemimde düşük. Buna uygun bir şeyler önerirseniz çok güzel olur:

2 tane 4 GB RAM,
AMD Radeon 64 Bit işletim sistemi,
Intel i3. nesil 2.3GHz işlemci,
Windows sürümü: Windows 10 Pro.

Aynı zamanda laptop, ve oyun laptopu değil. İş için (o da dijitalden resim çizmek 😀) alınmış bir bilgisayar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Witcher 1 şu an 2.70TL ayrıca öyle bir sistemde Win 10 kullanmak biraz saçma olmuş.

PC elime geçtiğinde Windows 10 vardı zaten. Witcher 1 enchanched Edition directors cut bahsettiğin oyun. İndirdim, açtım ve karşıma sistem gereksinimleriniz yetmiyor yazılı bir ekran çıktı. Mecbur iade etmek zorunda kaldım 🙁.

Underlate Steam'da galiba 17TL.

Ekstradan para yükleyemem, aylık harçlığımı aştım zaten. Sadece şu fiyata arada bir girip takılmalık çerezlik bir oyun var mı diye sormuştum.

İndirimlerde eğer düşerse broforce alabilirsin.

Bir ara the expandabros indirip oynadım, arkadaşımla keyifli bir 1 saat geçirttiği için teşekkür edip; sildim. Açıkçası en sevdiğim oyun türü 2D platformer veya 16, 8 Bit görselliğe sahip oyunlardır ancak bu oyun 1 saatlik eğlence sağladı sadece. Bunu bile bile ücretli haline para yatırmayacağım. Ama öneri için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı