Düşük sistem için hikayeli oyun tavsiyesi

Mafia 2
Half Life serisi
CoD MW serisi
Metro 2033 serisi
Outlast serisi
Portal serisi
Papers Please
Mount and Blade Warband
Crysis 1 ve 2
Battlefield Bad Company serisi
Bully
Spec Ops The Line
Max Payne 2
Undertale
Fallout 3
The Wolf Among Us
Hitman Blood Money
Bioshock
Şuan aklıma gelenler bunlar.
Mafia 2: Açmıyor
Half Life: 1 ve 2'yi bitirdim
Metro 2033: Açmıyor
Outlast: Korku oyunu pek sevmiyorum
Portal: Bakacağım
Papers Please: Bitirdim
Mount and Blade Warband: Bakacağım
Crysis: Açacağını pek sanmıyorum ama bakacağım
Battlefield Bad Company: Bunu da açacağını pek sanmıyorum
Bully: Denedim ortalama 1 fps
Spec Ops The Line: Açmıyor
Max Payne 2: 1. ve 2. oyunu bitirdim
Undertale: Defalarca bitirdim
Fallout 3: Bakacağım
The Wolf Among Us: Açacağını sanmıyorum ve Telltale oyunları daha çok interaktif film gibi olduğu için pek sevmiyorum
BioShock: Bakacağım

Önerilerin için teşekkür ederim.

Arkadaşın sistemine benzer bir sistemim var ve hiç kasmadan oynadım. Ve ilk defa Bully'de optimizasyon sorunu olduğunu sizden duyuyorum.
Denemiştim oyunu açtı ama kasmadan giriş sahnesini bile geçemedim, bi' optimizasyon sorunu var sanırım.

Mafia 2: Açmıyor
Half Life: 1 ve 2'yi bitirdim
Metro 2033: Açmıyor
Outlast: Korku oyunu pek sevmiyorum
Portal: Bakacağım
Papers Please: Bitirdim
Mount and Blade Warband: Bakacağım
Crysis: Açacağını pek sanmıyorum ama bakacağım
Battlefield Bad Company: Bunu da açacağını pek sanmıyorum
Bully: Denedim ortalama 1 fps
Spec Ops The Line: Açmıyor
Max Payne 2: 1. ve 2. oyunu bitirdim
Undertale: Defalarca bitirdim
Fallout 3: Bakacağım
The Wolf Among Us: Açacağını sanmıyorum ve Telltale oyunları daha çok interaktif film gibi olduğu için pek sevmiyorum
BioShock: Bakacağım

Önerilerin için teşekkür ederim.
Crysis ve Bad Company 2'yi kesin açar gibime geliyor. En kötü ayarları düşürürsün. Crysis 2'de droplanmalar olabilir. Ama oynamana engel olacak kadar olacağını sanmam.

Açmıyor, indirip oyunun içinden benchmark testini yaptım fps ortalama 0-1 arası.

Bunları açacağını pek sanmıyorum, tek çekirdekli bir işlemcim var maalesef :(
İnternetiniz Geforce Now için gayet iyi aslında ama işlemciden dolayı kullanamıyorsunuz galiba onu da. Denediniz mi hiç? Şu anda yeni üyelik alınamıyor zaten ama eskiden ücretsiz üyelikle denemiş miydiniz merak ettim.

GTA 3/Vice City
Fallout 1 ve 2 (Eski oyunlar ama hatasız ve günümüzde böyle oyunlar olmadığı için kendinden soğutacağını sanmıyorum şans vermelik)
Fallout New Vegas (3 Kaldırıyorsa 3'den ziyade bunu oynamanı tavsiye ederim tamamen aynı motorda daha başarılı bir oyun tabi bana ve sıkı fallout hayranlarına göre)
Warband açmazsa ilk Mount & Blade'i deneyebilirsin
Mirrors Edge
Team Fortress 2
Counter Strike: Source (Oyuncu sayısı yüksek değil arkadaşlarınla oynayabilirsin)
Risk (Arkadaşlarla oynanabilecek güzel bir oyun)
Hotline Miami 1/2 (İngilizcen akıcı ise ve psikolojik filmleri seviyorsan hikayesini seversin)

İnternetiniz Geforce Now için gayet iyi aslında ama işlemciden dolayı kullanamıyorsunuz galiba onu da. Denediniz mi hiç? Şu anda yeni üyelik alınamıyor zaten ama eskiden ücretsiz üyelikle denemiş miydiniz merak ettim.
Geforce NOW açmıyor hata veriyor, ücretli bulut oyun sistemlerinde sıkıntı yok ama Geforce NOW'da hata veriyor. Bunun hakkında konu da açmıştım (GeForce Now "Sisteminiz, akış yayınlamaya yetecek minimum gerekleri karşılamıyor." Hatası).
Çok hikayeli sayılmaz ama Hotline Miami 1-2 yi deneyebilirsin.
Bakmıştım, biraz fazla vahşet içeriyor sanki.

Geri
Yukarı