Düşük sistem için Linux dağıtımı önerisi

Ama hangi paketi kullanıyoruz bilmiyorum belki normaldir yani umarım. Yok internet en fazla 2mb kadar çıkıyor ve tamam LXLRE 40 dk sürüyor olabilir ben indirmesi uzun sürer derken mint diyorsunuz sandım.
Dediğim gibi müşteri hizmetlerini arayın. Eğer gereken hizmeti vermiyorlar ise sizi mağdur edemezler.

Mint diyenler hiç demeyin. Mint öyle aşırı hızlı değil.
Puppy Linux gayet hızlı çalışıyor. Aşırı detaylı bakmadım ama kasma sorunu görmedim.

Mint diyenler hiç demeyin. Mint öyle aşırı hızlı değil.
Puppy Linux gayet hızlı çalışıyor. Aşırı detaylı bakmadım ama kasma sorunu görmedim.
Ben Mint'te şuan hiçbir kasma gözlemlemedim. Sizin sistemi bilmem ama benim sistemin gayet hızlı çalıştırıyor. Windows zaliminden iyidir.

Ben Mint'te şuan hiçbir kasma gözlemlemedim. Sizin sistemi bilmem ama benim sistemin gayet hızlı çalıştırıyor. Windows zaliminden iyidir.
Sisteminizin özelliklerini yazmamışsınız ama çok kötü olduğunu düşünerek yazdım. Sisteminizin özellikleri nedir?

Şu anda geçici olarak bayağı eski bir PC kullanıyorum, Mint Xfce bende kasarken şu anda kullandığım Linux Lite kasmadı ve kullanmaya devam ediyorum.

Sisteminizin özelliklerini yazmamışsınız ama çok kötü olduğunu düşünerek yazdım. Sisteminizin özellikleri nedir?
Benimkini soruyorsanız:
- Intel Atom® N450 1,66 GHz
- 25,6 CM (10.1") 1024 X 600 Piksel LED arka ışığı 5:3
- 1 GB DDR2-SDRAM 1 X 1 GB
- 160 GB HDD
- Ethernet LAN bağlantısı 10,100 Mbit/s Bluetooth 3.0+HS
- Windows 7 Starter

Dostum bu sistem hayat belirtisi veriyor mu?

Sizinkini dememiştim konu sahibinkini demiştim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…