Düşük sistem için Linux dağıtımı önerisi

Hocam Linux Mint'e geçiş yaptım ve hayatımda ben bu kadar hızlanma görmedim. Fişek oldu laptop fişek. Eğer yinede tereddüt ediyorsanız XFCE sürümünü kullanabilirsiniz.
Teşekkürler ama yüklersem ve kasarsa ve silip yenisini yükleme durumu ile uğraşmak istemiyorum ben antiX kuracağım boşta 265 ram kullanıyor.

Ne yazık ki hatırlamıyorum hocam ama pek uğraştırıcı bir süreç değil bence denemeye değer.
Gerçekten sanılandan daha kolay. Tek uzun kısım kurulumu yapmak.
Maalesef internetim kötü ve 2, 1.5 GB şeyi indirmem 2 saat falan sürüyor ve HDD olan bir PC sahibiyim yani yüksek ihtimal USB yazdırmak uzun sürer bu yüzden. Yoksa biliyorum yapması kolay biliyorum.

Maalesef internetim kötü ve 2, 1.5 GB şeyi indirmem 2 saat falan sürüyor ve HDD olan bir PC sahibiyim yani yüksek ihtimal USB yazdırmak uzun sürer bu yüzden. Yoksa biliyorum yapması kolay biliyorum.
Bende HDD kullanıcısıyım ve yazdırmam 5 DK sürüyor. Bu arada saniyede 730 KB bile olsa yaklaşık 40DK sürer Linux LXLE indirmek, bence siz müşteri hizmetlerinizi arayın.

Bende HDD kullanıcısıyım ve yazdırmam 5 DK sürüyor. Bu arada saniyede 730 KB bile olsa yaklaşık 40DK sürer Linux LXLE indirmek, bence siz müşteri hizmetlerinizi arayın.
Ama hangi paketi kullanıyoruz bilmiyorum belki normaldir yani umarım. Yok internet en fazla 2mb kadar çıkıyor ve tamam LXLRE 40 dk sürüyor olabilir ben indirmesi uzun sürer derken mint diyorsunuz sandım.

Geri
Yukarı