Düşük sistem için oyun önerisi

Arkadaşlar oyun önerir misiniz?

Dostum eğer ramazanda vakit geçsin diyorsan Mount Blade Warband bakmanı öneririm sonra arkadaşlarla The Forest Raft gibi oyunlar sarar Online olarak da raimbow Six Siege bak derim dostum bir de Call of Duty Modern Warfare ve Black Ops oyna çok iyi vakit geçiyor.

Düzelttim hocam görmemişim, ben aynı arkadaşın farklı bir konusuna yorum yaptığımı sanıyordum :D

Sorun yok hocam Allah korusun adam gidip RDR2 alır sisteme bakmaz indirir 150 GB sonra hata verir parasıda çöp olur ondam dedim :D

Far Cry 3, Assassin's Creed Ezio üçlemesi. Mafia 1,2 güzel oyunlar. Eğer sistemin biraz daha iyiyse 2015 2016 olan oyunlari kaldırıyorsa Far Cry 4 ve Far Cry Primal de güzel. The Witcher 3 kaldırır mı bilmiyorum ama oynatirsa müthiş bir oyundur. Sistemini de yazarsan ona göre daha tavsiye veririm.

Far Cry 3, Assassin's Creed Ezio üçlemesi. Mafia 1,2 güzel oyunlar. Eğer sistemin biraz daha iyiyse 2015 2016 olan oyunlari kaldırıyorsa Far Cry 4 ve Far Cry Primal de güzel. The Witcher 3 kaldırır mı bilmiyorum ama oynatirsa müthiş bir oyundur. Sistemini de yazarsan ona göre daha tavsiye veririm.
Primal benim için çok iyi oyundur ama 2 senedir indirip siliyorum 5saat sonra siliyorum 1 2 ay sonra canım tekrar girmek istiyor anlamadım gitti.

Primal benim için çok iyi oyundur ama 2 senedir indirip siliyorum 5saat sonra siliyorum 1 2 ay sonra canım tekrar girmek istiyor anlamadım gitti.
Oyun diğer far cry oyunlarına göre biraz sönük kalıyor ki zaten ara oyun gibi bişey. Ama oynanışı vs sarıyor. O hayvan evcilleştirmeler vs. Ben ingilizceyi az bilmeme rağmen bitirmiştim ama yinede eğlendirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı