Düşük sistem için oyun önerisi

Oyun diğer far cry oyunlarına göre biraz sönük kalıyor ki zaten ara oyun gibi bişey. Ama oynanışı vs sarıyor. O hayvan evcilleştirmeler vs. Ben ingilizceyi az bilmeme rağmen bitirmiştim ama yinede eğlendirdi.
En sevdiğim Far Cry oyunu Primal. Çocukluğumdan beri hep taş devrinde geçen eski insanları anlatan oyunlar oynamak istemişimdir ama çok az piyasada böyle bütçeli yapımlar. Far Cry Primal nadir örneklerinden biri. Başka var mı böyle oyun bilmiyorum.

Terraria
1710928749385.png

Stardew Valley
1710928785544.png

Hotline Miami

1710928851953.png

Limbo
1710928914900.png

En sevdiğim Far Cry oyunu Primal. Çocukluğumdan beri hep taş devrinde geçen eski insanları anlatan oyunlar oynamak istemişimdir ama çok az piyasada böyle bütçeli yapımlar. Far Cry Primal nadir örneklerinden biri. Başka var mı böyle oyun bilmiyorum.
Zeno clash serisi var biraz değişik bir oyun bakabilirsiniz.

Benim de Far Cry 3'ten sonra en sevdiğim Far Cry oyunu. Eski tarihi tarzı yansitan oyunlar hep bana güzel gelmistir. Bu yüzden Crysis gibi oyunları bile severek oynayamiyorum. Orta Çağ taş devri en güzelleridir.

Elder Scrolls serisi, Witcher serisi, Bioshock serisi, Assassin's Creed eski oyunları, Undertale, Vampire: the Masquerade, Half-Life serisi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
-ORTA SİSTEM-

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
-DÜŞÜK SİSTEM-

-PATATES SİSTEM-

Seç beğen al !

Yeni konular

Geri
Yukarı