Düşük sistem isteyen hikayeli oyun önerisi

Deathgamer

Hectopat
Online oyunları uzun süredir oynuyorum ve sıkmaya başladı. Biraz da hikaye tabanlı oynamak istiyorum. En son oynadığım hikaye tabanlı oyunlar; Max Payne 2, CoD MW1-MW2, GTA Vice City. Bu oyunlardan sonra düzgün hikaye oyunu bulamadım, sarmadı. Hikaye tabanlı ve düşük sistemli, önceki oynadığım oyunlara göre saran oyunlar önerebilir misiniz?

Online oyunları uzun süredir oynuyorum ve sıkmaya başladı. Biraz da hikaye tabanlı oynamak istiyorum. En son oynadığım hikaye tabanlı oyunlar; Max Payne 2, CoD MW1-MW2, GTA Vice City. Bu oyunlardan sonra düzgün hikaye oyunu bulamadım, sarmadı. Hikaye tabanlı ve düşük sistemli, önceki oynadığım oyunlara göre saran oyunlar önerebilir misiniz?

Mafia 2.

Kindergarten 2 o sistem için güzel.

Hocam bu oyun bir seriyle bağlantılı mı ona göre indireceğim bağlantısı varsa seriyi baştan oynamak isterim yoksa hikaye kopuk olabiliyor.

Evet hocam, serisi var. Çıkış yılı olarak Return To Castle Wolfenstein,
Wolfenstein 2009,
Wolfenstein The New Order,
Wolfenstein The Old Blood,
Wolfenstein 2 The New Colossus,
Wolfenstein Young Blood ve Wolfenstein Cyberpilot şeklinde gidiyor.

Geri
Yukarı