Düşük sisteme emülatör önerisi

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Ben telefondaki oyunları bilgisayarda oynamak için BlueStacks indirmek istiyorum fakat bazı kişiler önerirken bazıları sistemde rahat kullanamayacağımı söyledi. Sistemimde 4 GB RAM var. Clash of Clans, Clash royal vs. gibi oyunları oynayacağım. Sizce BlueStacks kullanmalı mıyım yoksa önerebileceğiniz başka sistemime göre emülator var mı? Mamuplay, GameLoop, Nox önerileri aldım, sizce hangi emülatörü indirmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel Pentium 4415.
NOX indirip gerekli ayarları yap, kasarsa yapabileceğin başka bir şey yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nox indirip gerekli ayarları yap, kasarsa yapabileceğin başka bir şey yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tamamdır hocam teşekkür ederim. BlueStacks sizce benim sistemime uygun olur mu peki.

Nox indirip gerekli ayarları yap, kasarsa yapabileceğin başka bir şey yok.

Nox kurulmaz ona çöker GameLoop da kurulmaz ama yine de deneyin.
Tamamdır hocam teşekkür ederim. BlueStacks sizce benim sistemime uygun olur mu peki.

BlueStacks olmaz PC çöker ben i7'yle indirdim deli gibi kasıyor.

Bluestacks 2 veya 3 indir 2d oyunlar rahat oynarsın

Merhaba. Ben telefondaki oyunları bilgisayarda oynamak için BlueStacks indirmek istiyorum fakat bazı kişiler önerirken bazıları sistemde rahat kullanamayacağımı söyledi. Sistemimde 4 GB RAM var. Clash of Clans, Clash royal vs. gibi oyunları oynayacağım. Sizce BlueStacks kullanmalı mıyım yoksa önerebileceğiniz başka sistemime göre emülator var mı? Mamuplay, GameLoop, Nox önerileri aldım, sizce hangi emülatörü indirmeliyim?

Kardeşim bakma onlara benimki senin sisteminden daha düşük zombi catchers gibi oyunları rahat oynarsın BlueStacks 1 2 veya 3 ile...

Düşük sistem için emulatör yok dostum. Kimse de kendini kandırmasın yok Nox falan filan. Bütün emülatörler sistemi sömürüyor. Düşük sistem de hangi emulatörü indirirsen indir sistemin felaket yavaşlayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı