Düşük sistemli Battlefield oyunu önerisi

TheHub

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• Laptop: Hp Victus 16-S0024NT • İşlemci: AMD Ryzen 5 7640HS • Ekran kartı: Laptop Rtx 4060 • RAM: (2x8) 16 GB 5600 Mhz Ddr 5 • SSD: Samsung PM9A1 MZVL2512HCJQ PCI-Express 4.0 512 GB M.2 SSD
• Windows 10 Pro
•Mause: Bloddy A90
•Kulaklık: Gamepower Medusa Rainbow
Meslek
Öğrenci
RAM
4 GB (3.87 GB KULLANILABİLİR)
SSD veya HDD modeli
5400 RPM 500 GB HDD
Ekran kartı
GT 610M
İşlemci
Pentium B960 2.20 GHZ
Selam, sistemim görüldüğü gibi yaz indirimleri hem ne zaman gelir hem de o sisteme uygun Battlefield oyunu tavsiyeniz var mı? Hikayesi ve Online sunucusu iyi veya yoksa Battlefield benzeri oyun tavsiyesi alabilirim, iyi günler.

Selam, sistemim görüldüğü gibi yaz indirimleri hem ne zaman gelir hem de o sisteme uygun Battlefield oyunu tavsiyeniz var mı? Hikayesi ve Online sunucusu iyi veya yoksa Battlefield benzeri oyun tavsiyesi alabilirim, iyi günler.

Cevap?

Son düzenleme:

Cevap?
Battlefield 3 Oynayabilirsin
Battlefield 2
Battlefield Bad Company 2
Battlefield 1942 Bunları
Battlefield 4 deneyebilirsin belki olabilir

Battlefield 3 oynayabilirsin.
Battlefield 2
Battlefield bad Company 2
Battlefield 1942 bunları.
Battlefield 4 deneyebilirsin belki olabilir.

Hocam sistemi güçlendirdim artık SSD var ve 8 GB RAM 1600 MHz sanırım bas Company 2 oynadım FPS düşüktü optimizasyon pek iyi değil gibi normalde öyle bir oyun benim laptopum da rahat oynatması lazımdı ben Battlefield 1 oynamak istiyorum oynatır mı sizce Osmanlı olduğu için.

Hocam sistemi güçlendirdim artık SSD var ve 8 GB RAM 1600 MHz sanırım bas Company 2 oynadım FPS düşüktü optimizasyon pek iyi değil gibi normalde öyle bir oyun benim laptopum da rahat oynatması lazımdı ben Battlefield 1 oynamak istiyorum oynatır mı sizce Osmanlı olduğu için.

Bad Company 2'de Kasan PC de Battlefield 1 nasıl oynayacaksın :D

Yeni konular

Geri
Yukarı