Düşük sistemli Battlefield ya da benzeri oyun önerisi

alieymenkeles0

Decapat
Daha fazla  
RAM
3 GB
SSD veya HDD modeli
250 GB
Ekran kartı
Nvidia Geforce 210
Anakart
Bilmiyom
İşlemci
AMD Athlon II
Béyler ben bad Company 2 oynamıştım önceki hafta düşük sistem PC var(param buna yetti Erdoğan sağ olsun)oyun 25-30 FPS mi ne. Bina parçalanınca FPS 5'e ya da 3'e düşüyor(en düşük grafik ayarında bile). Béyler bana benim PC'yi rahat çalıştıracak(düşük sistemli)Battlefield'ya da benzeri oyun önerisi yapsanısa.

PS3'e 4.91 Update'i geldi o yüzden Battlefield 4'ü oynayamıyorum(konsol kırık)(hen)
Şakasız hala PS3'ü güncelliyor Sony: PS3 konsolu sistem yazılımını güncelleme

Béyler ben bad Company 2 oynamıştım önceki hafta düşük sistem PC var(param buna yetti Erdoğan sağ olsun)oyun 25-30 FPS mi ne. Bina parçalanınca FPS 5'e ya da 3'e düşüyor(en düşük grafik ayarında bile). Béyler bana benim PC'yi rahat çalıştıracak(düşük sistemli)Battlefield'ya da benzeri oyun önerisi yapsanısa.

PS3'e 4.91 Update'i geldi o yüzden Battlefield 4'ü oynayamıyorum(konsol kırık)(hen)
Sistem gereksinimlerine bakmadım ama Ravenfield'a bakabilirsin.

Bir anda aklıma stardey valley (yanlış yazmış olabilirim)
Terreria olabilir.

ben stardev valley oynasamda ben battlefield ve banzeri düşük sistem oyun arıyom(1 saat afkdım ban yedim)ravenfield ı korsan oynarım.steam da 10 dolar

Yeni konular

Geri
Yukarı