Düşük sistemli kariyer yapılabilecek futbol oyunu önerisi

Efenndi

Femtopat
Daha fazla  
RAM
4GB
SSD veya HDD modeli
1TB
Ekran kartı
NVIDIA GeForce 610M
İşlemci
Intel Core i5-3230M
Sistemim şu şekilde:

Ekran kartı: NVIDIA GeForce 610M.
RAM: 4 GB.
Anakart: Bilmiyorum.
İşlemci: Intel Core i5 3230M.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka var mıydı kariyer modu hatırlamıyorum ama PES 2013 kaldırır bence. İstersen onu deneyebilirsin. Eğer kaldırmazsa indir PES 2006'yı boş ver kariyeri. Çek Barcelona'yı tokatla herkesi :)

Benimle senin sistemin çok yakın sadece ekran kartım benim GeForce 710M diğer hepsi aynı oyunlara gelince FIFA hiç deneme 2015 kastı bende, peste ise 2017'ye kadar oynatıyor orta yüksek ayar FM 23'ü de kasmadan oynatıyor.

Konuyu açalı 4 ay olmuştu bu süre zarfında FIFA 15'i denedim arkadaşın dediği gibi kastı. PES 2013 gayet rahat açtı ama maçta sürekli oyun çöktü oynayamadım. PES oyunlarını da denemedim. Şuan FIFA 14te kariyer yapıyorum, sağolun yine önerileriniz için. Bir sorum daha olacak: PES 2018 oynatır mı?

Konuyu açalı 4 ay olmuştu bu süre zarfında FIFA 15'i denedim arkadaşın dediği gibi kastı. PES 2013 gayet rahat açtı ama maçta sürekli oyun çöktü oynayamadım. Pes oyunlarını da denemedim. Şu an FIFA 14'te kariyer yapıyorum, sağ olun yine önerileriniz için. Bir sorum daha olacak: PES 2018 oynatır mı?

Kanka PES 18 oyunda kasabilir düşük ayarda denemedim ama kasmayabilir düşük ayarda oyun içi menüde analigde falan maçı kendin oynamayacaksan oralarda zaten kasmıyor düşük ayarlarda da kasmaz ama bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı