Düşük sistemli oyun önerisi

Aga PC eski demişsin sistemden belli eski olduğu ayrıca telefonu tamir ettirdiğimde arkadaşlarla oynarız dedin ve bir de kolsuz olsam da diyerek alçakgönüllü davranmışsın. Birader biraz sert olur musun rica etsem akşam akşam ağlatma beni. Gelir şamarlarım bak seni. Bana sert davran lütfen.

Aga PC eski demişsin sistemden belli eski olduğu ayrıca telefonu tamir ettirdiğimde arkadaşlarla oynarız dedin ve bir de kolsuz olsam da diyerek alçakgönüllü davranmışsın. Birader biraz sert olur musun rica etsem akşam akşam ağlatma beni. Gelir şamarlarım bak seni. Bana sert davran lütfen.

Estağfurullah efendim o sizin iyi düşünceniz.

Bağımlılık Yapan Oyunlar
Lol
Minecraft
Cs 1.6
Krunker
Creative Destruction
(hepsi online oyunlar)
Zevk Veren Oyunlar
Gta 3
Bully
Aragami
Shadow of Path
Farm Oyunları (geçiçi bağımlılık yapar oyunda müthiş şekilde gelişene kadar efsane sarar)
Slime Rancher
Robloxtaki anime oyunları(Shindo,Blox Fruit,Yba gibi)
Stardew Valley

Bendedn bukadar.

Bağımlılık yapan oyunlar.
LoL.
Minecraft.
CS 1.6
Krunker.
Creative destruction.
(Hepsi Online oyunlar)
Zevk veren oyunlar.
GTA 3
Bully.
Aragami.
Shadow of path.
Farm oyunları (geçiçi bağımlılık yapar oyunda müthiş şekilde gelişene kadar efsane sarar)
Slime Rancher.
Roblox'taki anime oyunları(shindo, blox fruit, yba gibi)
Stardew Valley.

Bendedn bu kadar.

Çok teşekkür ederim Stardew Valley adlı oyunu arıyordum bir ara çok sağ olun.
Bana gerçekte şımarık biri olduğunu söyle de bari üzülmeyeyim hadi.

Küçükken birkaç şımarıklığım olmuştu :D
Hocam Warband oynayabilirsiniz modlu veya modsuz iyi bir PC im olmasına rağmen hala oynuyorum size de tavsiye ederim.

Warband deli gibi oynamıştım mümkünse mod önerebilir misiniz?

Çok teşekkür ederim Stardew Valley adlı oyunu arıyordum bir ara çok sağ olun.

Küçükken birkaç şımarıklığım olmuştu :D

Warband deli gibi oynamıştım mümkünse mod önerebilir misiniz?

Cihad ve haçlılar ve osmanlı seneryosu bazı ücretsiz güzel modtur başka DLC olarak viking Conquest ve napoleonic wars güzel modlar şu an ben cihad ve haçlılar modu u oynuyorum aktif olarak gayet zevkli ek olarak şu an aklıma fazla gelmedi YouTube üzerinde aratırsanız bu tarz Warband modları ile ilgili birçok video var.

Geri
Yukarı