Düşük sistemli PC için oyun önerisi

Selamlar. Düşük sistemli bir PC var elimde. Özellikle şu sıralar oyun kıtlığı çekiyorum. Oyun istemek için o kadar da çok gereksenim istemiyorum. İç açıcı olsun yeter bence. Pikselmiş, kötüymüş grafikler pek sorun değil benim için.

Örnek olarak undertale, life is strange, doki doki litaruture club, celeste gibi oyunlardan zevk aldım. Bu oyunları referans olarak bir oyun önerirseniz çok sevinirim.

Ek olarak sistemimi yazıyorum.
4 GB DDR3 RAM.
AMD Radeon R5 M330.
Intel i5-6200U 2.30 GHz.
Turok, wanted, lord of the rings oyunlarına bakabilirsin, mafia 2 çok güzel oyun sistemin açar mafia yı, X men origins, bf2 bad company, assasins creed revelations, gta yı oynamışsındır zaten, far cry 3 en düşük ayarlarda oynamıştım keyif almıştım, sniper da iyi oyundur, hitman absolution sistemin açar büyük ihtimalle güzel oyundur, fear 3, the walking dead survival instinct ben çok sevdim, sleeping dogs, medal od honor 2011 di galiba buda çok güzel oyun, just cause 2, spor oyunlarını seviyosan nba pes zaten biliyorsundur, yarış oyunlarında nfs felan, assasins creed serisi var onada bakabilirsin, deadpool hem grafikleri çok güzel hemde düşük sistem de çalışıyor rahat, metro 2033, aklıma gelenler bunlar :)

Selamlar. Düşük sistemli bir PC var elimde. Özellikle şu sıralar oyun kıtlığı çekiyorum. Oyun istemek için o kadar da çok gereksenim istemiyorum. İç açıcı olsun yeter bence. Pikselmiş, kötüymüş grafikler pek sorun değil benim için.

Örnek olarak undertale, life is strange, doki doki litaruture club, celeste gibi oyunlardan zevk aldım. Bu oyunları referans olarak bir oyun önerirseniz çok sevinirim.

Ek olarak sistemimi yazıyorum.
4 GB DDR3 RAM.
AMD Radeon R5 M330.
Intel i5-6200U 2.30 GHz.
hitman blood money
hitman absolution
castle crashers
hotline miami cok tavsiye ediyorum
cod 2
cod mw 2
cuphead
borderlands 2
halflife oyunlarri
left 4 dead 2
the forest
raft
stardew walley
resident evil 4
dont starve
bully

Aynı ekran kartı ile ben de çok oyun oynadım. Önerim Mafia 1, Mafia 2, The Witcher 1, Far Cry 3, Max Payne 3, Age of Empires 3, Mount and Blade Warband, Mount and Blade Fire&Sword, Dont Starve.
Bunlara ek olarak Zup ve Oik serisine de bakabilirsin. Gayet tatlı, çerezlik oyunlar.

Geri
Yukarı